Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska przeprowadzała się ponad dwadzieścia razy! „Rozmawiałam o tym z terapeutką”

Dlaczego tak często zmienia mieszkania?

Gabriela Czernecka 16 grudnia 2019 07:45
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska szybko została jedną z najpopularniejszych gwiazd TVN. Projektantka wnętrz od paru ładnych lat pomaga widzom urządzać swoje mieszkania. Sama ma w tej kwestii spore doświadczenie. Nikt nie spodziewał się, że aż takie! Okazuje się, że Dorota Szelągowska przeprowadzała się ponad dwadzieścia razy! Jest wybredna czy faktycznie coś było z nimi nie tak? To gwiazda zdradza w wywiadzie dla plejady.pl w rozmowie z Michałem Misiorkiem.

Dorota Szelągowska o przeprowadzkach

Dorota Szelągowska o przeprowadzkach wie chyba wszystko! Prowadząca programy o projektowaniu wnętrz w najnowszym wywiadzie wyznała właśnie, że przeprowadzała się około dwadzieścia cztery albo dwadzieścia pięć razy! Dlaczego? „Mam prawie czterdzieści lat, więc wychodzi mniej więcej po dwa lata życia w jednym miejscu. Dla mnie to nic niesamowitego. Powiedziałabym, że to taki klasyk. Co jakiś czas muszę albo zrobić generalny remont, albo się przeprowadzić, bo mnie nosi”, tłumaczy w rozmowie z Michałem Misiorkiem dla portalu plejada.pl. 

Podobno, gdy gwiazda TVN uświadomiła sobie, że tak często zmienia miejsce zamieszkania, postanowiła skonsultować to z kimś skonsultować: „Kiedyś wydawało mi się, że może powinnam w końcu osiąść. Zastanawiałam się, czy moja potrzeba zmian ma jakiś głębszy psychologiczny sens. Rozmawiałam o tym nawet z terapeutką i ona zapytała mnie, czy mi to przeszkadza. Zgodnie z prawdą, powiedziałam jej, że niespecjalnie”, zdradza. Co doradziła jej terapeutka? „Usłyszałam, że nie ma sensu więc z tym walczyć”, mówi wprost. Od jakiegoś czasu projektantka dzieliła się z fanami efektem zmian w najnowszym mieszkaniu. Czy tym razem Dorota Szelągowska zostanie w nim na dłużej? To się okaże...  

Dorota Szelągowska
Fot. Instagram

Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.