robert-lewandowski-kuchnia-2
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM
domy gwiazd

Robert Lewandowski pokazał kuchnię. To się nazywa luksus!

Co urzeka we wnętrzu?

Redakcja VIVA! 27 sierpnia 2020 13:30
robert-lewandowski-kuchnia-2
Fot. ZUZA KRAJEWSKA/LAF AM

Robert Lewandowski po zakończeniu, wygranej przez jego drużynę Bayern Monachium, Lidze Mistrzów UEFA ma wreszcie trochę więcej czasu dla rodziny i na własne projekty. Piłkarz przebywa teraz w Warszawie. Jak Lewandowscy mieszkają w stolicy?

Robert Lewandowski pokazał kuchnię

W Warszawie para prawdopodobnie zatrzymuje się w swoim apartamencie. Eleganckie wnętrza są owiane tajemnicą. Ale możliwe, że Robert właśnie pokazał mieszkanie podczas… wyjątkowej sesji zdjęciowej. Piłkarz promuje swoją markę kawy RL9 Coffee na Instagramie. I to właśnie na profilu @rl9coffee zostały opublikowane zdjęcia Roberta w stylowej kuchni.

Ultranowoczesna kuchnia zachwyca. To pomieszczenie różni się od wnętrz domu sławnej pary w Monachium, które dużo lepiej znamy z Instagrama Anny Lewandowskiej. Tam także króluje minimalizm i elegancja, ale w bardziej skandynawskim wydaniu. Kuchnia, którą pokazał Robert jest niezwykle szykowna. Widać, że wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Drewniane szafki w naturalnym kolorze są ultraproste i doskonale grają z szarym blatem. Zaskakującym elementem jest podłoga w bardziej „fantazyjny” wzór.

Oczywiście w każdym wnętrzu liczą się detale. W tej kuchni są niezwykle proste. Przezroczyste pojemniki i biały dzbanek stanowią idealne uzupełnienie wnętrza, ale go nie przytłaczają.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.