anna-lewandowska-dom-2-kobieta-piekna-wlosy-dlugie-sportsmenka-2
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
domy gwiazd

Anna Lewandowska pokazała dom! Nie zgadniecie, co zdobi salon…

Ten luksusowy przedmiot świadczy o świetnym guście znanej pary!

Redakcja VIVA! 14 sierpnia 2020 12:36
anna-lewandowska-dom-2-kobieta-piekna-wlosy-dlugie-sportsmenka-2
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Anna i Robert Lewandowscy w Monachium mieszkają w eleganckim, urządzonym w minimalistyczny sposób domu. Wnętrza utrzymane są w skandynawskim stylu, a dominująca kolorystyka to szarość w połączeniu z jasnym drewnem oraz białymi i czarnymi akcentami. Co jakiś czas na swoim profilu na Instagramie  Anna Lewandowska pozwala nam zajrzeć do środka. Tym razem mogliśmy przyjrzeć się salonowi w willi. Co zaskakuje we wnętrzu?

Fortepian w salonie Anny i Roberta Lewandowskich

W salonie Lewandowskich na uwagę zasługuje nietypowy element dekoracyjny. W salonie stoi piękny fortepian, który nadaje wnętrzom wysublimowanego charakteru. Czy ktoś na nim gra? Ciekawe, czy rodzina spotyka się przy fortepianie i wspólnie muzykuje!

anna-lewandowska-dom-poakzuje-salon-fortepian-szarosc
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Minimalistycznie urządzony dom Lewandowskich w Monachium

Fortepian to nie jedyny ciekawy element wystroju wnętrz Lewandowskich. Wzrok przyciągają nowoczesne kanapy, które łączą funkcjonalizm z najwyższej jakości designem. Każdy element wydaje się być idealnie przemyślany. Czarny, masywny stolik pomocniczy z drewna stanowi przeciwwagę dla reszty mebli w jasnych kolorach. Widać, że pani domu dba o detale. W wazonie znajdują się tak modne teraz w ozdabianiu wnętrz suszone rośliny.

anna-lewandowska-dom-poakzuje-salon-stolik-kawowy-czarny
Fot. Instagram: @annalewandowskahpba

Jak Ci się podoba dom Ani i Roberta Lewandowskich? Co sądzisz o jego wnętrzach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy Wy też, patrząc na to, co dzieje się wokół zastanawiacie się, dokąd to wszystko zmierza...? Niezależnie od tego, co się wydarzy nie zapominajmy być dla siebie i innych dobrzy🙏🏻 Nie obawiajmy się tego, kim lub jacy jesteśmy. Zatrzymajmy się w tym chaosie i powiedzmy sobie na głos: ➜ Jestem ważna/y ➜ Będę myśleć pozytywnie ➜ Dam radę i mogę osiągnąć założony cel ➜ Zasługuję na KAŻDĄ szansę ➜ Ufam swojej intuicji ➜ Nie jestem sam/a. Mogę liczyć na moją rodzinę/ przyjaciół ➜ Robię swoje. Uśmiecham się ✨.... Warto przeczytać kilka razy i zapamiętać każdy punkt 💪 Ściskam Was ✨💞 Wasza Ann🤘 #annalewandowska #halthy #bepositive

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.