Robert Lewandowski
ZE ŚWIATA SPORTU

Za nami finał Ligi Mistrzów UEFA. Wynik zaskoczył kibiców! Jak wypadł Robert Lewandowski?

Ania pokazała urocze zdjęcie z córkami. Tak kibicowały tacie!

Rafał Kowalski 23 sierpnia 2020 22:51

Żaden Polak wcześniej tego nie dokonał. Dziś w finale Ligi Mistrzów UEFA Robert Lewandowski już po raz drugi w karierze walczył o wygraną tych prestiżowych rozgrywek piłkarskich. Jak poradziła sobie jego drużyna Bayern Monachium? Sportowcowi z domu na Mazurach kibicowały Anna, Klara i Laura Lewandowskie.

Nowe zdjęcie Lewandowskich - córki piłkarza przed finałem Ligi Mistrzów

Na kilka godzin przed najważniejszym meczem w karierze Roberta Lewandowskiego, jego żona opublikowała w sieci piękne zdjęcie, na którym córeczki przytulają ją w koszulkach piłkarskich z nazwiskiem taty! To wzruszający symbol tego, jak mocno dziś cała trójka kibicowała najlepszemu napastnikowi Bayernu Monachium. „Ale słodko!!!!! My tez całą czwórką trzymamy mocno kciuki!”, skomentowała fotografię Zosia Ślotała. „Pamiętajcie dziewczyny o kszy kszy kszy!”, dopisał Jankes. Poza tysiącami fanów Lewandowskich, ślad po sobie pod postem zostawili też między innymi Małgorzata Kożuchowska, Andrzej Wrona czy Kinga Rusin.

𝕄𝕚𝕒 𝕤𝕒𝕟 𝕞𝕚𝕒 🙌 @fcbayern ⚽ @_rl9

Post udostępniony przez 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba)

Wynik finału UEFA - mecz Paris Saint-Germain z Bayernem Monachium

Z kolei przed godziną 20:00 poznaliśmy składy obu drużyn, które zmierzyły się w finale UEFA. Doszło do dwóch poważnych zmian w stosunku do meczów półfinałowych. Trener Bayernu wymienił Ivana Perisicia na Kingsleya Comana, a szkoleniowec Paris Saint-Germain przywrócił do podstawowego składu bramkarza Keylora Navasa.

Całe spotkanie było bardzo emocjonujące, choć w pierwszej połowie nie padły żadne bramki, a Robert Lewandowski nie wykorzystał według ekspertów aż dwóch szans na strzał. Z kolei w drugiej połowie gry o mistrzostwo pierwszy obudził się Bayern Monachium. W 59 minucie padł gol, którego bezbłędnym strzelcem był Kingsley Coman. Reszta meczu była dość nerwowa i pełna okazji do celnych strzałów, ale bramka niemieckiego napastnika okazała się ostatecznie jedyną w spotkaniu.

Końcowy wynik spotkania to 1:0 dla Bayernu Monachium. Brawa! Ta wygrana to przypieczętowanie niesamowitej passy Roberta Lewandowskiego i jego drużyny. Czy Polak zostanie on wkrótce ogłoszony najlepszym piłkarzem świata? Mamy nadzieję!

Śmierć podczas meczu Bayernu

Puchar Ligi Mistrzów Europy UEFA

Redakcja poleca

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN: czy tęskni za mediami, kiedy znowu… włoży szpilki i dlaczego wpada w „dziki szał”, gdy przegrywa. MICHAŁ WRZOSEK: kiedyś sam się odchudził, dziś motywuje i uczy innych, jak odchudzać się z głową. EWA SAMA swoje królestwo stworzyła w… kuchni domu w Miami. ONI ŻYJĄ FIT!: Lewandowska, QCZAJ, Steczkowska, Chodakowska, Klimentowie, Jędrzejczyk, Danilczuk i Jelonek, Paszke, Skura…