kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii!

W której z nich prezentowała się najlepiej?

Marcin Brzeziński 11 lipca 2018 14:00
kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Księżna Meghan i książę Harry wybrali się w dwudniową podróż do Irlandii. I przygotowała na tę okazje wyjątkowe kreacje. Z samolotu w Dublinie małżonka księcia Harry’ego wysiadła w zielonej spódnicy i bluzce Givenchy (Clare Waight Keller ma kolejny powód do dumy!). Dobrała do nich kolczyki z celtyckim motywem z kolekcji Venessy Tugenhaft. Kolor zestawu Givenchy nie był przypadkowy i stanowił wdzięczny ukłon w stronę gospodarzy. Zielony to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. Ale długo księżnej Meghan w tym stroju nie oglądaliśmy…

Księżna Meghan z wizytą u brytyjskiega ambasadora w Irlandii

Na popołudniowe przyjęcie u brytyjskiego ambasadora w rezydencji Glencairn House księżna Meghan wybrała czarną sukienkę z prostokątnym dekoltem projektu Emilii Winstead. Świetnym uzupełnieniem tej kreacji był prosty pasek i kopertówka. Na przyjęciu księżna rozmawiała m.in. z irlandzką pisarką Sinead Burke i legendarnym zawodnikiem rugby Brianem O’Driscollem.

Księżna Meghan z wizytą u prezydenta Irlnadii

Dzisiaj wcześnie rano księżna Meghan i książę Harry przybyli na spotkanie z prezydentem Irlandii Michaelem Higginsem do jego rezydencji Aras an Uachtarain. Tym razem zobaczyliśmy księżną w szarej sukni z fantazyjnym, wielowarstwowym dołem z kolekcji Rolanda Moureta. Kreacja miała łódkowy dekolt, który powoli staje się znakiem rozpoznawczym żony księcia Harry’ego. Do szarej sukni księżna Meghan dobrała sporą czarną torebkę z rączką. Podróż się jeszcze nie skończyła, więc czekamy na kolejne kreacje księżnej!

Księżna Meghan w zielonej spódnicy i bluzce Givenchy.

kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Księżna Meghan czarną sukienkę z prostokątnym dekoltem projektu Emilii Winstead.

kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Księżna Meghan w szarej sukni z fantazyjnym dołem z kolekcji Rolanda Moureta.

kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.