kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii!

W której z nich prezentowała się najlepiej?

Marcin Brzeziński 11 lipca 2018 14:00
kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Księżna Meghan i książę Harry wybrali się w dwudniową podróż do Irlandii. I przygotowała na tę okazje wyjątkowe kreacje. Z samolotu w Dublinie małżonka księcia Harry’ego wysiadła w zielonej spódnicy i bluzce Givenchy (Clare Waight Keller ma kolejny powód do dumy!). Dobrała do nich kolczyki z celtyckim motywem z kolekcji Venessy Tugenhaft. Kolor zestawu Givenchy nie był przypadkowy i stanowił wdzięczny ukłon w stronę gospodarzy. Zielony to narodowy kolor Irlandii, nawiązujący do trawiastego krajobrazu wyspy i symbolizujący koniczynę przypisywaną tradycyjnie świętemu Patrykowi. Ale długo księżnej Meghan w tym stroju nie oglądaliśmy…

Księżna Meghan z wizytą u brytyjskiega ambasadora w Irlandii

Na popołudniowe przyjęcie u brytyjskiego ambasadora w rezydencji Glencairn House księżna Meghan wybrała czarną sukienkę z prostokątnym dekoltem projektu Emilii Winstead. Świetnym uzupełnieniem tej kreacji był prosty pasek i kopertówka. Na przyjęciu księżna rozmawiała m.in. z irlandzką pisarką Sinead Burke i legendarnym zawodnikiem rugby Brianem O’Driscollem.

Księżna Meghan z wizytą u prezydenta Irlnadii

Dzisiaj wcześnie rano księżna Meghan i książę Harry przybyli na spotkanie z prezydentem Irlandii Michaelem Higginsem do jego rezydencji Aras an Uachtarain. Tym razem zobaczyliśmy księżną w szarej sukni z fantazyjnym, wielowarstwowym dołem z kolekcji Rolanda Moureta. Kreacja miała łódkowy dekolt, który powoli staje się znakiem rozpoznawczym żony księcia Harry’ego. Do szarej sukni księżna Meghan dobrała sporą czarną torebkę z rączką. Podróż się jeszcze nie skończyła, więc czekamy na kolejne kreacje księżnej!

Księżna Meghan w zielonej spódnicy i bluzce Givenchy.

kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Księżna Meghan czarną sukienkę z prostokątnym dekoltem projektu Emilii Winstead.

kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Księżna Meghan w szarej sukni z fantazyjnym dołem z kolekcji Rolanda Moureta.

kreacje księżnej Meghan z jej podróży do Irlandii
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.