Ta sukienka podzieliła internautów

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 20:51

Meghan Markle na chrzcie księcia Louisa pojawiła się w ołówkowej sukience Ralpha Laurena w kolorze oliwkowym/khaki z delikatnie rozszerzanymi rękawkami, do której dobrała kosztowne dodatki: kapelusz Stephena Jonesa oraz małych rozmiarów zgrabną kopertówkę i buty Manolo Blahnik wykonane z zamszu. Z uwagi na nakrycie głowy, podobnie jak księżna Kate, zdecydowała się upiąć włosy. Niestety, ten modowy wybór nie przypadł do gustu internautom...

Media i internauci o stylizacji Meghan Markle z chrztu księcia Louisa

Choć z pewnością nie można zarzucić świeżo upieczonej żonie księcia Harry'ego, że wyglądała stylowo, media i internauci zarzucają jej, że jednorodna kolorystyka wszystkich elementów stylizacji nie była w tym przypadku najlepszym pomysłem. Dlatego też określają stylizację księżnej Sussex mianem nudnej, przygaszonej i po prostu poprawnej.

Zgadzacie się z tą ostrą opinią? Meghan Markle faktycznie wyglądała na chrzcie księcia Louisa gorzej niż księżna Kate?  

1/4
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
1/4

Księżna Meghan wybrała na chrzest księcia Louisa ołówkową sukienkę Ralpha Laurena.

2/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Meghan i książę Harry
Copyright @East News
2/4

Sukienka księżnej Meghan z chrztu księcia Louisa autorstwa Ralpha Laurena w kolorze oliwkowym/khaki z delikatnie rozszerzanymi rękawkami nie przypadła do gustu mediom i internautom.

3/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Kate, Meghan, Harry, William, Charlotte i George
Copyright @East News
3/4

Internauci zarzucają księżnej Meghan, że na chrzcie księcia Louisa wyglądała po prostu nudno i przewidywalnie.

 

4/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Kate, Meghan, Harry, William, Charlotte i George
Copyright @East News
4/4

Księżna Meghan na chrzest księcia Louisa wybrała sukienkę Ralpha Laurena, którą uzupełniła o kosztowne dodatki: kapelusz Stephena Jonesa oraz małych rozmiarów zgrabną kopertówkę i buty Manolo Blahnik wykonane z zamszu. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.