Ta sukienka podzieliła internautów

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 20:51

Meghan Markle na chrzcie księcia Louisa pojawiła się w ołówkowej sukience Ralpha Laurena w kolorze oliwkowym/khaki z delikatnie rozszerzanymi rękawkami, do której dobrała kosztowne dodatki: kapelusz Stephena Jonesa oraz małych rozmiarów zgrabną kopertówkę i buty Manolo Blahnik wykonane z zamszu. Z uwagi na nakrycie głowy, podobnie jak księżna Kate, zdecydowała się upiąć włosy. Niestety, ten modowy wybór nie przypadł do gustu internautom...

Media i internauci o stylizacji Meghan Markle z chrztu księcia Louisa

Choć z pewnością nie można zarzucić świeżo upieczonej żonie księcia Harry'ego, że wyglądała stylowo, media i internauci zarzucają jej, że jednorodna kolorystyka wszystkich elementów stylizacji nie była w tym przypadku najlepszym pomysłem. Dlatego też określają stylizację księżnej Sussex mianem nudnej, przygaszonej i po prostu poprawnej.

Zgadzacie się z tą ostrą opinią? Meghan Markle faktycznie wyglądała na chrzcie księcia Louisa gorzej niż księżna Kate?  

1/4
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
1/4

Księżna Meghan wybrała na chrzest księcia Louisa ołówkową sukienkę Ralpha Laurena.

2/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Meghan i książę Harry
Copyright @East News
2/4

Sukienka księżnej Meghan z chrztu księcia Louisa autorstwa Ralpha Laurena w kolorze oliwkowym/khaki z delikatnie rozszerzanymi rękawkami nie przypadła do gustu mediom i internautom.

3/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Kate, Meghan, Harry, William, Charlotte i George
Copyright @East News
3/4

Internauci zarzucają księżnej Meghan, że na chrzcie księcia Louisa wyglądała po prostu nudno i przewidywalnie.

 

4/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Kate, Meghan, Harry, William, Charlotte i George
Copyright @East News
4/4

Księżna Meghan na chrzest księcia Louisa wybrała sukienkę Ralpha Laurena, którą uzupełniła o kosztowne dodatki: kapelusz Stephena Jonesa oraz małych rozmiarów zgrabną kopertówkę i buty Manolo Blahnik wykonane z zamszu. 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.