Ta sukienka podzieliła internautów

Konrad Szczęsny 9 lipca 2018 20:51

Meghan Markle na chrzcie księcia Louisa pojawiła się w ołówkowej sukience Ralpha Laurena w kolorze oliwkowym/khaki z delikatnie rozszerzanymi rękawkami, do której dobrała kosztowne dodatki: kapelusz Stephena Jonesa oraz małych rozmiarów zgrabną kopertówkę i buty Manolo Blahnik wykonane z zamszu. Z uwagi na nakrycie głowy, podobnie jak księżna Kate, zdecydowała się upiąć włosy. Niestety, ten modowy wybór nie przypadł do gustu internautom...

Media i internauci o stylizacji Meghan Markle z chrztu księcia Louisa

Choć z pewnością nie można zarzucić świeżo upieczonej żonie księcia Harry'ego, że wyglądała stylowo, media i internauci zarzucają jej, że jednorodna kolorystyka wszystkich elementów stylizacji nie była w tym przypadku najlepszym pomysłem. Dlatego też określają stylizację księżnej Sussex mianem nudnej, przygaszonej i po prostu poprawnej.

Zgadzacie się z tą ostrą opinią? Meghan Markle faktycznie wyglądała na chrzcie księcia Louisa gorzej niż księżna Kate?  

1/4
Chrzest księcia Louisa: książę George, księżniczka Charlotte, książę William
Copyright @East News
1/4

Księżna Meghan wybrała na chrzest księcia Louisa ołówkową sukienkę Ralpha Laurena.

2/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Meghan i książę Harry
Copyright @East News
2/4

Sukienka księżnej Meghan z chrztu księcia Louisa autorstwa Ralpha Laurena w kolorze oliwkowym/khaki z delikatnie rozszerzanymi rękawkami nie przypadła do gustu mediom i internautom.

3/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Kate, Meghan, Harry, William, Charlotte i George
Copyright @East News
3/4

Internauci zarzucają księżnej Meghan, że na chrzcie księcia Louisa wyglądała po prostu nudno i przewidywalnie.

 

4/4
Chrzest księcia Louisa: tak wyglądała księżna Kate, Meghan, Harry, William, Charlotte i George
Copyright @East News
4/4

Księżna Meghan na chrzest księcia Louisa wybrała sukienkę Ralpha Laurena, którą uzupełniła o kosztowne dodatki: kapelusz Stephena Jonesa oraz małych rozmiarów zgrabną kopertówkę i buty Manolo Blahnik wykonane z zamszu. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…