Cara Delevingne.
Fot. Hype Williams / Marc Jacobs
ZE ŚWIATA MODY

Zwariowane muzyczne wideo promuje najnowszą kolekcję Marca Jacobsa! Kogo tu nie ma!

Marcin Brzeziński 13 września 2016 15:15
Cara Delevingne.
Fot. Hype Williams / Marc Jacobs

Swoją kolekcję na jesień i zimę 2016 roku Marc Jacobs promuje muzycznym wideo. I musimy przyznać, że jest to wideo co się zowie odlotowe! Sam zestaw gwiazd, które w nim wystąpiły jest już wyjątkowy. A więc po kolei. W gotyckim klipie Jacobsa zobaczymy m.in.: Courtney Love, Susan Sarandon i Carę Delevingne. Mało? No to dorzućmy jeszcze Kendall Jenner, St. Vincent, Sissy Spacek, Missy Elliott i Marilyna Mansona. A jakby komuś jeszcze było nie dosyć w teledysku pojawił się również sam Marc Jacobs! Całe to towarzystwo prezentuje ubrania z jesienno-zimowej kolekcji projektanta. I może to kwestia stylizacji, ale wydaje się, że Jacobs stworzył tym razem ubrania idealnie nadające się na kostiumy do horroru lub jakieś upiornego musicalu.

 

Kendall Jenner
Fot. Hype Williams / Marc Jacobs

Kendall Jenner w wideo promującym nową kolekcję Marca Jacobsa na jesień 2016.

 

Polecamy też: Lady Gaga na wybiegu u Marca Jacobsa! To był najlepszy pokaz Nowojorskiego Tygodnia Mody!

 

Ekscentrycy i artyści w wideo Marca Jacobsa

Prezentujący jesienną kolekcję Jacobsa klip do utworu „Love Honey, Love Heartache (Larry Levan's Mix)” w wykonaniu Mana Friday’a wyreżyserował legendarny twórca teledysków Hype Williams. Jak opowiada wokalistka St. Vincent (podobno życiowa partnerka Cary Delevingne) praca na planie przypominała filmy Felliniego, ale kręcone na kwasie”. „To niezwykła przyjemność spędzić czas w towarzystwie prawdziwych artystów i najwspanialszych frików, jacy chodzą po tej ziemi”, dodała. Nam również efekty tej wspólnej zabawy przypadły do gustu. Z tym większą niecierpliwością czekamy więc na pokaz kolekcji Marca Jacobsa na wiosnę 2017 roku, który odbędzie na zakończenie Nowojorskiego Tygodnia Mody. A teraz zapraszamy na film!

 

Marc Jacobs
Fot. Hype Williams / Marc Jacobs

Marc Jacobs również wystąpił w  wideo promującym jego kolekcję na jesień 2016.

 

Polecamy też: Kendall Jenner, Marilyn Manson, Courtney Love i inne gwiazdy w nowej kampanii Marca Jacobsa

 

Zobaczcie wideo!

 

 

Polecamy też: Alexander Wang zaprojektował kolekcję dla Adidas Originals. Wiemy, kto wystąpił w jej reklamie!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.