Marcin Brzeziński 12 września 2016 21:15
1/12
pokaz Alexandra Wanga
Copyright @East News
1/12

W Nowym Jorku odbył się oczekiwany pokaz kolekcji Alexandra Wanga na wiosnę 2017 roku. Według niektórych było to wręcz najważniejsze wydarzenie Nowojorskiego Tygodnia Mody. Projektant nie zawiódł oczekiwań. Zacznijmy od listy gości. Spore poruszenie wśród zgromadzonych wywołało to, że w pierwszym rzędzie zasiadły Madonna i jej córka Lourdes Leon. Gwiazda nie pojawia się często na tego typu imprezach, więc jej obecność sprawiła, że nawet siostry Kylie i Kendall Jenner nie mogły liczyć na zwykle towarzyszące im zainteresowanie. Matka i córka wyglądały zresztą tego wieczoru po prostu znakomicie. Komentowano również fakt, że Lourdes mimo potwornego upału założyła gruby wełnianym golf z angory z ostatniej kolekcji Wanga… Ale nie od dzisiaj wiadomo, że moda wymaga wyrzeczeń! Największym zaskoczeniem był jednak finał pokazu, w którym projektant zaprezentował swoją linię dla Adidas Originals. Na kolekcję złożyło się aż 88 ubrań i dodatków, a jej znakiem rozpoznawczym było odwrócone do góry nogami logo tego sportowego giganta. A na after party (serwowano na nim m.in. hamburgery z McDonald’sa) ogłoszono, że jedną z gwiazd kampanii Wang X Adidas Originals będzie syn Madonny i Guy’a Ritchie, Rocco. 16-letni model wziął już udział w sesji reklamowej, której autorem jest słynny fotografik Juergen Teller. Oprócz syna królowej popu zobaczymy w niej Hannę Gaby Odiele, Binx Walton i Lexi Boling. W obliczu tych informacji zainteresowanie Madonny pokazami mody stało się nagle całkowicie zrozumiałe!

 

Projektant Alexander Wang z Madonną i jej córką Lourdes Leon.

 

Polecamy też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu


Nocny autobus z Wangiem

Dodajmy, że w tym roku również Lourdes Leon zadebiutowała w branży modowej. Została bowiem twarzą nowego zapachu Stelli McCartney noszącego nazwę Pop. Ale wracajmy do kolekcji Wang X Adidas Originals.  W nocy, po zakończeniu imprezy krążył po Nowym Jorku specjalny autobus, w którym można było kupić ubrania, które miały premierę na pokazie. Autobus przejedzie również po ulicach Londynu i Tokio, a jego rozkład jazdy zapowie instagramowe konto Alexandra Wanga. Ci, którzy nie znajdą się na trasie pojazdu muszą czekać do wiosny, kiedy kolekcji ponownie znajdzie się w sprzedaży. Naszym zdaniem jest tak przebojowa, że nawet bez wsparcia Madonny i jej dzieci sprzeda się znakomicie! Zobaczcie wybrane sylwetki z pokazu w naszej galerii!

 

Syn Madonny, Rocco w kampanii kolekcji marki Adidas Originals, którą  zaprojektował Alexander Wang.

 

Polecamy też: Wielki sukces polskiej marki! UEG stworzyło kolekcję dla Pumy! Mam zdjęcia!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.