Marc Jacobs kolekcja Resort 2017
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Marc Jacobs lubi szokować! Jesteście ciekawi, jak reklamuje swoją kolekcję Resort 2017?

Marcin Brzeziński 29 grudnia 2016 07:45
Marc Jacobs kolekcja Resort 2017
Fot. Materiały prasowe

Na Marca Jacobsa zawsze można liczyć! A w tym przypadku właściwie na... jego partnera. Aby zareklamować barwną i pełną nawiązań do lat stylu lat 80. kolekcję Resort 2017 Marca Jacobsa nakręcił on film będący powtórzeniem jednej z najsłynniejszych scen musicalowych w historii. A chodzi tu o utwór „Big Spender” napisany przez Cy Colemana i Dorothy Fields, a  pojawiający się w kultowym filmie „Sweet Charity” z Shirley MacLaine w roli głównej. Między oryginałem, a wersją partnera Jacobsa są jednak widoczne na pierwszy - no, może drugi - rzut oka różnice. W wersji chłopaka projektanta w rolę kuszących klienta piękności wcieliły się bowiem… drag queen!

 

Zobaczcie film reklamujący kolekcję Resort 2017 Marca Jacobsa!

 

Polecamy też: Zwariowane muzyczne wideo promuje najnowszą kolekcję Marca Jacobsa! Kogo tu nie ma!

 

Wielki Bob Fosse

Trzeba przyznać, że partnerowi Jacobsa nie brakuje również tupetu. Reżyserem filmowej wersji „Sweet Charity” z 1969 roku był bowiem jeden z najwybitniejszych choreografów w historii tańca współczesnego Bob Fosse. To on odpowiada także za reżyserię i choreografię takich filmowych arcydzieł jak „Kabaret” (1972) czy „Cały ten zgiełk” (1979). Stworzył też układy taneczne dla Lizy Minnelli w jej telewizyjnym koncercie „Liza with a Z”. A było to pierwsze tak przemyślane i przygotowane show w historii przemysłu rozrywkowego. Pomysły Fosse’a naśladowały potem nieskończone zastępy gwiazd z Madonną włącznie. W „Big Spender” słynący z perfekcjonizmu Bob Fosse zadbał o każdy ruch tancerek, nawet pstryknięcie palców. Czy partnerowi Marca Jacobsa i jego ekipie udało się oddać ten wspaniały układ? Porównajcie oryginał Boba Fosse’a i wersję chłopaka amerykańskiego projektanta!

 

Zobaczcie scenę z filmu „Sweet Charity” z Shirley MacLaine!

 

Polecamy też: Lady Gaga na wybiegu u Marca Jacobsa! To był najlepszy pokaz Nowojorskiego Tygodnia Mody!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.