Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska
O tym się mówi

48-letnia Weronika Marczuk promienieje w ósmym miesiącu ciąży!

Jej ciążowa stylizacja zaskakuje!

Redakcja VIVA! 12 grudnia 2019 13:31
Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska

Weronika Marczuk zyskała swoją największą popularność, dzięki fotelowi jurora w programie You can dance. Po latach nieobecności powróciła do show-biznesu. Ostatnie lata życia w Polsce nie były dla niej łatwe. O aktorce zrobiło się ponownie głośno, kiedy kilka miesięcy temu pojawiła się na widowni programu Taniec z Gwiazdami. Teraz media obiegła informacja, że 48-letnia gwiazda spodziewa się dziecka. Była jurorka po zakończeniu medialnej przygody wyjechała na Ukrainę, gdzie podjęła pracę w polsko-ukraińskiej izbie gospodarczej, za co ostatnio została nagrodzona Medalem za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. Ponoć celebrytka ułożyła sobie również życie osobiste i jest obecnie bardzo szczęśliwa.

Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Co nowego dzieje się w życiu Weroniki Marczuk?

Przed Weroniką Marczuk wyjątkowy czas, na który musiała poczekać, ale było warto! Jak podają media, 48-letnia producentka i aktorka jest obecnie w ósmym miesiącu ciąży, co oznacza, iż wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Pochodząca z Ukrainy Weronika Marczuk, która wcześniej przez kilkanaście lat była żoną Cezarego Pazury, obecnie mieszka w swojej ojczyźnie wraz z partnerem, o którym wiadomo niewiele. Producentka dość mocno ceni sobie swoją prywatność, w mediach społecznościowych nie publikuje zdjęć ze swojego życia. Weronika Marczuk na profilu na facebooku zamieściła galerię zdjęć z uroczystości wręczenia jej wyjątkowego odznaczenia - medalu za Ofiarność i Miłość do Ukrainy. Uwagę zwróciła jej piękna, kobieca stylizacja. Widać, że przyszła mama jest bardzo szczęśliwa, promienieje i dlatego podkreśla dopasowaną sukienką swój ciążowy brzuszek. Trzeba przyznać, że prezentuje się naprawdę zjawiskowo! 

Weronika Marczuk 2019
Fot. FB/Weronika Marczuk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.