Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski
TYLKO U NAS!

Weronika Marczuk pisze książkę o ciąży! Gwiazda zdradziła nam swoje plany...

Wygląda kwitnąco w błogosławionym stanie! Mamy zdjęcia!

Olga Figaszewska 8 grudnia 2019 09:02
Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Weronika Marczuk spodziewa się pierwszego dziecka! Wraz z partnerem nie może doczekać się chwili, w której będą trzymać w ramionach swoje maleństwo. Udało nam się dowiedzieć, jakie gwiazda ma teraz plany!

Weronika Marczuk o ciąży i nowym projekcie

W połowie października zrobiło się głośno o tym,  że Weronika Marczuk wraca do Polski i że jest w ciąży. Weronika potwierdziła nam te medialne doniesienia.

,,To prawda, wkrótce zostanę mamą. Jestem bardzo szczęśliwa, że za kilka miesięcy pojawi się nasza córeczka. Nie ukrywam, że zawsze pragnęłam dziecka i czuję teraz ogromną wdzięczność w sercu za ten wspaniały dar" - mówiła gwiazda.

Musi dbać o spokój emocjonalny oraz swoje zdrowie. Weronika teraz wiedzie spokojne, poukładane życie z dala od show-biznesu. Mimo trudności z ciążą, każdy kolejny dzień przynosi jej powód do radości. Weronika Marczuk wygląda kwitnąco w błogosławionym stanie.

Ostatnie miesiące poświęca na tworzenie nowego projektu. Udało nam się dowiedzieć od jej przyjaciółki, że gwiazda skupia się na pisaniu książki o trudnych ciążach i drodze do macierzyństwa. Będzie ona dedykowana przyszłym mamom, kobietom i rodzinom, które, tak jak i ona, muszą czasem przejść piekło, by zostać rodzicami.

Weronika Marczuk, NIE UŻYWAĆ PONOWNIE
Fot. Archiwum prywatne Weroniki Marczuk

Zdjęcie dzięki uprzejmości Weroniki Marczuk. Piękną fotografię wykonała Marta Ponsko

Weronika Marczuk potwierdziła nam tę informację: „Wiem że ta książka jest potrzebna wielu kobietom, które często kontaktują się ze mną i zadają mnóstwo pytań, odkąd dowiedziały się, że niedługo zostanę mamą. Jeśli nasze doświadczenia mogą pomóc innym - warto to zrobić”.

Weronika Marczuk jest teraz w 34 tygodniu ciąży. Wiadomo, że na początku stycznia na świecie pojawi się córeczka gwiazdy.

Życzymy wszystkiego najlepszego i cieszymy się razem z Weroniką i jej bliskimi ! 

Weronika Marczuk-Pazura, VIVA! marzec 2009, 6/2009
Fot. Zuza Krajewska

Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.