Millie Bobby Browne... i kto jeszcze?

Marcin Brzeziński 18 września 2019 15:29

Te dziewczyny mają siłę i styl! Poznajcie najgorętsze It Girls 2019 roku! To one wyznaczają trendy w mediach społecznościowych i za sprawą Instagrama mają na całym świecie miliony naśladowczyń. Oto bardzo obrazowy przykład. Wystarczyło zdjęcie na Instagramie, które zamieściły Kaia Gerber i Bella Hadid, a czapki nieznanego projektanta Ruslana Baginskiego stały się przebojem w Europie, obu Amerykach i większej części Azji. Popularność współczesnych It Girls i ich zdolność do lansowania nowości dała już do myślenia największym domom mody. Tak więc to Dua Lipa (34 miliony obserwujących na Instagramie), a nie doświadczona aktorka z nominacją do Oscara została twarzą najnowszego zapachu Yves Saint Laurent Libre. Nawet Gigi Hadid wydaje się już niektórym odrobinę przebrzmiała gwiazdą. I tak, Tommy Hilfigerf zrezygnował z projektowania z nią kolekcji, a jej miejsce zajęła Zendaya. Dua Lipa, Millie Bobby Browne, Hunter Schafer... i kto jeszcze? Poznajcie najgorętsze It Girls 2019 roku!

Znane i pożądane czyli It Girls 2019!

Urodzona w 2004 roku Millie Bobby Brown zyskała popularność dzięki roli Eleven w serialu Netflixa Stranger Things (2016), a na wielkim ekranie zadebiutowała w 2019 roku w filmie Godzilla: King of the Monsters. Brown jest najmłodszą osobą, która znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu Time. A w tym roku została ambasadorką marki Pandora. Następną wpływową It Girl, o której myślą ciepło światowe domy mody jest Kaia Gerber. 15-letnia córka top modelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera wkroczyła w świat mody w 2016 roku. Wtedy to zadebiutowała w kontrowersyjnej reklamie okularów Miu Miu. Potem przyszły kolejne kontrakty, a nawet sygnowana jej nazwiskiem torebka w ofercie sławnego Marca Jacobsa. Skąd ta popularność? Komentując wybór Kai Gerber na nową ambasadorkę marki Jimmy Choo dyrektor kreatywna Sandra Choi powiedziała: „Ona jest przedstawicielką nowej generacji supermodelek. Jej uroda, dynamizm i zdolność do ciągłej zmiany dobrze odpowiadają duchowi naszej marki”. Czy Kaia Gerber tak, jak jej matka Cindy Crawford zasłuży na tytuł supermodelki?

Zendaya i Hunter Schafer gwiazdy serialu Euforia

Amerykańska aktorka, tancerka, piosenkarka i modelka Zendaya urodziła się w 1996 roku w Oakland. Wystąpiła m.in. w filmie Spider-Man: Homecoming oraz jego sequelu. Jej debiutancka piosenka Swag It Out miała światową premierę 30 maja 2011, a debiutancka płyta Zendaya została wydana dwa lata później. Zendaya została laureatką nagrody Grammy w 2019 roku w kategorii Best Compilation Soundtrack for Visual Media. Fanów zdobyła też dzięki swojej pasji do mody. Docenił to m.in. Tommy Hilfiger, który w Nowym Jorku zaprezentował już drugą stworzoną z nią wspólnie kolekcję. Teraz szeroko komentowana jest jej rola w kontrowersyjnym serialu HBO Euforia. Na jego planie Zendaya spotkał kolejną It Girl, czyli Hunter Schafer, która wcieliła się w postać transseksualnej nastolatki Jules. Nie wszyscy wiedzą, że Hunter Schafer sama przeszła zmianę płci i od kilku lat angażuje się w obronę praw społeczności LGBT+. „Proces przejścia jest dość intensywny, kiedy jest się jeszcze uczniem szkoły publicznej. Akurat tym doświadczeniem mogłam podzielić się z Jules”, opowiedziała w wywiadzie dla New York Magazine. Jej delikatna uroda, białe włosy i białe brwi wciąż przyciągają uwagę świata mody. Hunter Schafer wystąpiła więc w pokazach Diora, Versace i Marca Jacobsa.

Rosalía i Dua Lipa... One mają głos

O tym jak utalentowaną wokalistką jest urodzona w 1993 roku Rosalía mogli się przekonać goście tegorocznego Open'era. Jej umiejętności docenił sam Pedro Almodovar, w którego filmie Ból i blask zadebiutowała jako aktorka. Rosalía wspólnie z Penélope Cruz nagrała do filmu utwór A tu vera. Nie znacie jej jeszcze? Posłuchajcie przeboju Malamente! To dzięki niemu w 2018 roku zdobyła światową popularność i otrzymała dwie nagrody Latin Grammy Awards.
O dwa młodszą koleżanką Rosalí jest Dua Lipa, brytyjska wokalistka, autorka tekstów piosenek i modelka pochodzenia albańskiego. Jej imię w języku albańskim oznacza miłość. I rzeczywiście świat ją pokochał. W sierpniu 2015 roku wydała swój debiutancki singel New Love. W październiku wydała singel zatytułowany Be the One, który był notowany w czołówkach list przebojów m.in. w Australii, Austrii, Flandrii, Polsce i Wielkiej Brytanii. Singel pokrył się złotem w Niemczech i Nowej Zelandii, a platyną w Belgii oraz we Włoszech. Potem przyszły inne sukcesy. Tylko w tym roku Dua Lipa stworzyła kolekcję dla marki Pepe Jeans, została ambasadorką najnowszego zapachu Yves Saint Laurent. Na ostatnim pokazie Burberry pojawiła się ze swoim chłopakiem Anwarem Hadidem, bratem Gigi i Belli... Bo czasem wyjątkowa It Girl spotyka swego It Boy! 

1/6
It Girls 2019  Kaia Gerber
Copyright @Getty Images
1/6

Komentując wybór Kai Gerber na nową ambasadorkę marki Jimmy Choo dyrektor kreatywna Sandra Choi powiedziała: „Ona jest przedstawicielką nowej generacji supermodelek. Jej uroda, dynamizm i zdolność do ciągłej zmiany dobrze odpowiadają duchowi naszej marki".

2/6
It Girls 2019 Millie Bobby Brown
Copyright @Getty Images
2/6

Millie Bobby Brown zyskała popularność dzięki roli Eleven w serialu Netflix „Stranger Things”. Jest też najmłodszą osobą, która znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie magazynu „Time”.
 

3/6
It Girls 2019 Zendaya
Copyright @Getty Images
3/6

Amerykańska aktorka, tancerka, piosenkarka i modelka Zendaya wystąpiła m.in. w filmie „Spider-Man: Homecoming” oraz jego sequelu. Ale fanów zdobyła głównie dzięki swojej pasji do mody. Docenił to m.in. Tommy Hilfiger, który w Nowym Jorku zaprezentował już drugą stworzoną z nią wspólnie kolekcję.

4/6
It Girls 2019 Rosalía
Copyright @Getty Images
4/6

O tym jak utalentowaną wokalistką jest Rosalía mogli się przekonać goście tegorocznego Open'era. Jej umiejętności docenił sam Pedro Almodovar, w którego filmie „Ból i blask” zadebiutowała jako aktorka.

5/6
It Girls 2019 Hunter Schafer
Copyright @Getty Images
5/6

Hunter Schafer zabłysła w serialu „Euforia”, w którym u boku Zendayi wcieliła się w postać transseksualnej nastolatki Jules. Hunter Schafer sama przeszła zminę płci i od kilku lat angażuje się w obronę praw społeczności LGBT+. Jest wziętą modelką i popularną influencerką.

6/6
It Girls 2019 Dua Lipa
Copyright @Getty Images
6/6

Dua Lipa, brytyjska wokalistka, autorka tekstów piosenek i modelka pochodzenia albańskiego. Stworzyła kolekcję dla marki Pepe Jeans, została ambasadorką najnowszego zapachu Yves Saint Laurent.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa