Agnieszka Ścibior o pokazie Tommy’ego Hilfigera z Londynu w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. Materiały prasowe
NOWY NUMER VIVA! MODA

W najnowszym numerze VIVY! MODY Agnieszka Ścibior zdradza sekrety londyńskiego pokazu Tommy’ego Hilfigera!

Marcin Brzeziński 3 grudnia 2017 07:30
Agnieszka Ścibior o pokazie Tommy’ego Hilfigera z Londynu w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. Materiały prasowe

Mocnym akcentem tegorocznego Londyńskiego Tygodnia Mody był show Tommy’ego Hilfigera. Pokaz otworzyła Gigi Hadid, a fani na całym świecie mogli kupić kolekcję online, zanim modelka zeszła z wybiegu. Projektant kocha muzykę i jego moda miała dużo wspólnego z rock and rollem. Tym razem na historię rocka spojrzała też top modelka, ale od niedawna także projektantka – Gigi Hadid. To już trzecia kolekcja Gigi dla Hilfigera. Tommy docenia jej oryginalne podejście do mody. Podoba mu się to, że choć Gigi od dziecka pracuje jako modelka, nie jest to jej jedyna pasja. Poza wybiegiem jeździ konno, pomaga na farmie swojej mamy, gra w siatkówkę. Mimo że już jako dwulatka zagrała w kampanii Guess Baby, a potem wystąpiła na 22 okładkach Vogue’a”, jest wciąż bardzo blisko prawdziwego życia. Tommy jest fanem top modelki i od kiedy ją poznał, wierzył, że stanie się ikoną. Modelka liczy, że współpraca z Tommym otworzy jej drzwi do projektowania. Uważa, że bardzo dużo się nauczyła nie tylko w kwestii warsztatu, ale też jak wyrażać swoją osobowość poprzez modę i profesjonalnie szukać inspiracji. Gigi, projektując, zawsze opiera się na swoim osobistym stylu i wplata w kolekcje elementy charakterystyczne dla DNA marki Hilfiger.

 

Polecamy też: Co wydarzyło się na pokazach Diora i Chanel? Zdradza TYLKO NAM dyrektor kreatywna VIVY! MODY, Agnieszka Ścibior!
 

 

Gigi Hadid jak gwiazda rocka

Gigi otworzyła pokaz niczym gwiazda rocka. Modelka z 37 milionami fanów na Instagramie zebrała entuzjastyczne brawa od prawie dwutysięcznej widowni. Jej siostra Bella i brat Anwar również wystąpili w pokazie, ale rodzeństwo nie miało aż takiego entuzjastycznego przyjęcia. Gigi nie była jedyną top modelką na wybiegu. Przy dźwiękach hip-hopu z lat 90. defilowały niemal same gwiazdy. Pojawiły się Kendall Jenner, Hailey Baldwin, Taylor Hill, Georgia May Jagger i Joan Smalls. Wśród nich miło było wypatrzyć młodziutką Polkę Michelle Gutknecht z Warszawy. Całą relację Agnieszki Ścibior z londyńskiego pokazu Tommy’ego Hilfigera znajdziecie w najnowszym numerze magazynu VIVA! MODA. Zapraszamy!

 

Agnieszka Ścibior o pokazie Tommy’ego Hilfigera z Londynu w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. Materiały prasowe

Modelki na pokazie Tommy’ego Hilfigera w Londynie. Obok Agnieszka Ścibior i Gigi Hadid.

 

Polecamy też: Tommy Hilfiger publikuje swoje wspomnienia. Jakie sekrety zdradza w „Amerykańskim marzycielu”?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Odkrywamy zaskakującą szafę Małgosi Kożuchowskiej
Supermodelka Anna Jagodzińska i jej szaleństwa