ZE ŚWIATA MODY

Niesamowity film wizerunkowy marki Hexeline! Czy wszędzie można wyglądać modnie?

Sabina Zięba 20 stycznia 2017 09:15

Dom mody Hexeline, funkcjonujący pod tą nazwą już od 1989 roku, w tym sezonie postawił na nową formę promocji. Wraz z agencją I LIKE PHOTO oraz I LIKE MOVIES stworzyli utrzymany w szarościach fashion film na sezon jesień/zima 2016. Produkcja zatytułowana „Ciche noce, długie dni” pokazuje dobę z życia na wsi. Modelka (Marta Grabowska) podczas prac domowych prezentuje projekty właścicielki i projektantki firmy, Haliny Zawadzkiej.

 

Fot. Pinterest

Marka Hexeline charakteryzuje się znakomitymi krojami oraz najlepszymi tkaninami sprowadzanymi z zagranicy. Tworzy projekty dla wymagających i eleganckich kobiet w różnym wieku. Kolekcje rozpoznawane są w różnych częściach świata, a firma w przeciągu 20 lat działalności zdobyła wiele prestiżowych nagród, m. in. "Doskonałość mody" czy "Superbrands Polska". 

 

Polecamy też: Obrońcy praw zwierząt z PETA kupili udziały w koncernie Louis Vuitton Moet Hennessey! Dlaczego?

 

Jak donosi portal Życie w luksusie "Halina Zawadzka czerpie pomysły do swoich kolekcji śledząc propozycje światowych kreatorów mody, a także szukając rozwiązań w sugestiach, potrzebach i wymaganiach swoich klientek. Swoim inspiracjom nadaje nazwy, które potem opisują elementy sezonowych kolekcji, np. „patchwork nastrojów”, „Hollywood lat 50.”, „przytulność wagi lekkiej”, czy „dziewczyna polarnika”."

 

Film "Ciche noce, długie dni" w reżyserii Macieja Bielińskiego, zdjęciami Marcina Kempskiego i muzyką Stefana Wesołowskiego miał swoją premierę 16 stycznia.

 

Fot. Materiały prasowe

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.