Nike kampania #WeBelieveInThePowerOfLove
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Uwierzcie w siłę miłości i… zobaczcie niezwyky film marki Nike! 

Marcin Brzeziński 1 marca 2017 19:10
Nike kampania #WeBelieveInThePowerOfLove
Fot. Materiały prasowe

Sportowy gigant Nike ujawnił właśnie swoją najnowszą reklamę zatytułowaną #WeBelieveInThePowerOfLove czyli Wierzymy w siłę miłości. Ten zaskakujący film wyreżyserował Luca Finotti, który wcześniej współpracował m.in. z Dolce&Gabbana, Martini i… Adidasem. Jego silnie przetworzony komputerowo, ale bardzo poetycki klip pokazuje różne style życia i różne oblicza miłości. A jeśli chodzi o ubrania to jego bohaterami są sportowe buty z kolekcji NikeLab x Riccardo Tisci Dunk Lux. Jak głosi komunikat w powstawanie filmu był zaangażowany również sam Ricardo Tisci, do niedawna dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Givenchy.

Polecamy też: Riccardo Tisci z Givenchy zaprojektował buty dla firmy Nike! Chcemy je mieć! A wy?
 

Moda wierzy w miłość

Naszą uwagę zwróciło pewne podobieństwo pomiędzy najnowszą reklamą Nike a filmem Diesla, o którym pisaliśmy nie tak dawno. Oba wspierają różnorodność i tolerancję. Przypomnijmy, że dyrektor artystyczny Diesela Nicola Formichetti powiedział o swoim projekcie: „Miłość i wspólnota są podstawami społeczeństwa, w którym chcemy żyć. I przyszłością, na którą wszyscy zasługujemy”. Czy film marki Nike jest równie przekonywujący i mocny w przekazie? Oceńcie sami!

Zapraszamy na film!

Polecamy też: Riccardo Tisci z Givenchy zaprojektował efektowną kolekcję dla marki Nike! Wiemy, kiedy znajdziecie ją w sklepach!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!