Nike kampania #WeBelieveInThePowerOfLove
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Uwierzcie w siłę miłości i… zobaczcie niezwyky film marki Nike! 

Marcin Brzeziński 1 marca 2017 19:10
Nike kampania #WeBelieveInThePowerOfLove
Fot. Materiały prasowe

Sportowy gigant Nike ujawnił właśnie swoją najnowszą reklamę zatytułowaną #WeBelieveInThePowerOfLove czyli Wierzymy w siłę miłości. Ten zaskakujący film wyreżyserował Luca Finotti, który wcześniej współpracował m.in. z Dolce&Gabbana, Martini i… Adidasem. Jego silnie przetworzony komputerowo, ale bardzo poetycki klip pokazuje różne style życia i różne oblicza miłości. A jeśli chodzi o ubrania to jego bohaterami są sportowe buty z kolekcji NikeLab x Riccardo Tisci Dunk Lux. Jak głosi komunikat w powstawanie filmu był zaangażowany również sam Ricardo Tisci, do niedawna dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Givenchy.

Polecamy też: Riccardo Tisci z Givenchy zaprojektował buty dla firmy Nike! Chcemy je mieć! A wy?
 

Moda wierzy w miłość

Naszą uwagę zwróciło pewne podobieństwo pomiędzy najnowszą reklamą Nike a filmem Diesla, o którym pisaliśmy nie tak dawno. Oba wspierają różnorodność i tolerancję. Przypomnijmy, że dyrektor artystyczny Diesela Nicola Formichetti powiedział o swoim projekcie: „Miłość i wspólnota są podstawami społeczeństwa, w którym chcemy żyć. I przyszłością, na którą wszyscy zasługujemy”. Czy film marki Nike jest równie przekonywujący i mocny w przekazie? Oceńcie sami!

Zapraszamy na film!

Polecamy też: Riccardo Tisci z Givenchy zaprojektował efektowną kolekcję dla marki Nike! Wiemy, kiedy znajdziecie ją w sklepach!

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.