Kasia Sokołowska, Jessica Mercedes,  Małgorzata Rozenek-Majdan w ovesizowej puchówce
Fot. Instagram @jemerced, @m_rozenek, East News
ZE ŚWIATA MODY

Katarzyna Sokołowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jessica Mercedes… Stylowe Polki pokochały puchówki w rozmiarze XXL! Gdzie je kupisz?

Marcin Brzeziński 4 grudnia 2017 15:00
Kasia Sokołowska, Jessica Mercedes,  Małgorzata Rozenek-Majdan w ovesizowej puchówce
Fot. Instagram @jemerced, @m_rozenek, East News

Ta zima będzie należała do puchówek w rozmiarze XXL! Oversizowe kurtki mają już w swoich garderobach m.in. Katarzyna Sokołowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Jessica Mercedes. A że puchówki dawno przestały być strojem wyłącznie sportowym modne Polki używają ich w rozmaitych casualowych stylizacjach. Naszym zdaniem złota kurtka z kolekcji MMC Studio, w której widujemy ostatnio Katarzynę Sokołowską świetnie wypadłaby również na czerwonym dywanie (zwróćcie uwagę, że kurtka Małgorzaty Rozenek-Majdan ma z kolei złotą… podszewkę). Doceniamy również biały total look, który podczas podróży od mroźnej Islandii zaprezentowała Jessica Mercedes. Nie każdemu jednak polecamy ten oversizowy trend. Owszem obszerna kurtka zapewnia ciepło, ale też optycznie powiększa sylwetkę. A wam, jak się podobają puchówki w rozmiarze XXL?

Zastanawiasz się, co będzie modne tej zimy? My wiemy! Wejdź na Modago.pl i zobacz najmodniejsze kurtki zimowe damskie.

Kasia Sokołowska w złotej puchówce
Fot. East News

Katarzyna Sokołowska w złotej puchówce z kolekcji MMC Studio.

Polecamy też: Anna Lewandowska ma zielony, a Melania Trump - pomarańczowy. Kolorowe golfy przebojem tej zimy! Wiemy, gdzie je kupić!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.