Kasia Sokołowska, Jessica Mercedes,  Małgorzata Rozenek-Majdan w ovesizowej puchówce
Fot. Instagram @jemerced, @m_rozenek, East News
ZE ŚWIATA MODY

Katarzyna Sokołowska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Jessica Mercedes… Stylowe Polki pokochały puchówki w rozmiarze XXL! Gdzie je kupisz?

Marcin Brzeziński 4 grudnia 2017 15:00
Kasia Sokołowska, Jessica Mercedes,  Małgorzata Rozenek-Majdan w ovesizowej puchówce
Fot. Instagram @jemerced, @m_rozenek, East News

 

Ta zima będzie należała do puchówek w rozmiarze XXL! Oversizowe kurtki mają już w swoich garderobach m.in. Katarzyna Sokołowska, Małgorzata Rozenek-Majdan i Jessica Mercedes. A że puchówki dawno przestały być strojem wyłącznie sportowym modne Polki używają ich w rozmaitych casualowych stylizacjach. Naszym zdaniem złota kurtka z kolekcji MMC Studio, w której widujemy ostatnio Katarzynę Sokołowską świetnie wypadłaby również na czerwonym dywanie (zwróćcie uwagę, że kurtka Małgorzaty Rozenek-Majdan ma z kolei złotą… podszewkę). Doceniamy również biały total look, który podczas podróży od mroźnej Islandii zaprezentowała Jessica Mercedes. Nie każdemu jednak polecamy ten oversizowy trend. Owszem obszerna kurtka zapewnia ciepło, ale też optycznie powiększa sylwetkę. A wam, jak się podobają puchówki w rozmiarze XXL?

 

Kasia Sokołowska w złotej puchówce
Fot. East News

Katarzyna Sokołowska w złotej puchówce z kolekcji MMC Studio.

 

Polecamy też: Anna Lewandowska ma zielony, a Melania Trump - pomarańczowy. Kolorowe golfy przebojem tej zimy! Wiemy, gdzie je kupić!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.