Fot. Instagram / East News
ZE ŚWIATA MODY

Teraz wszystkie gwiazdy noszą futra! Wiecie, jakie są najmodniejsze w tym sezonie?

Sabina Zięba 2 grudnia 2017 13:30
Fot. Instagram / East News

Od wielu lat różne organizacje walczą o zaprzestanie zabijania zwierząt zarówno hodowlanych, jak i dzikich w celu pozyskania futra. Po długim czasie i niemałej ilości protestów, międzynarodowa koalicja stowarzyszeń zajmujących się ochroną praw zwierząt Fur Free Alliance osiągnęła sukces - przeciwni takim praktykom są już m. in. Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Stella McCartney, Gucci, a także Giorgio Armanini. Jednak wiele gwiazd nosi dalej futra... Jakie wybierają?

Polecamy też: Kolejna marka rezygnuje ze sprzedaży naturalnych futer! Dlaczego Gucci podjęło taką decyzję?

Najmodniejsze futra sezonu

Futra od zawsze uchodziły za taki element garderoby, który dodaje elegancji, nonszalancji, a także ekstrawagancji wszystkim stylizacjom. Choć na początku nie budziły większych kontrowersji, z biegiem czasu i proporcjonalnie do wzrostu popularności ekologicznego stylu życia, zaczęły być mocno krytykowane. Wtedy wymyślono wspaniały zamiennik - sztuczne futra. Okazało się, że mają zdecydowanie więcej zalet, bo nie dość, że dzięki nim nie giną zwierzęta, to są tańsze, a włókna z których są stworzone nie pochłaniają kurzu, ani brudu.

Fot. East News

Jessica Mercedes, Vanessa Hudgens i Joanna Horodyńska w sztucznych futrach.

Polecamy też: Jaki płaszcz warto mieć tej zimy? Zobacz 5 najgorętszych fasonów sezonu!

Kolejnym plusem jest również niezliczona ilość barw, spośród których można wybierać kurtki oraz płaszcze. I właśnie te w najodważniejszych tonacjach są teraz najbardziej trendy! Wie o tym m. in. Monika Olejnik, która nosi mocną fuksję czy Jennifer Lopez stawiająca na odcienie niebieskiego. Oprócz mocnego koloru, warto wybrać futro z kapturem, bądź obszernym kołnierzem, tak jak Vanessa Hudgens. Bądź modna tej zimy i znajdź egzemplarz dla siebie! :)
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.