Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy
O tym się mówi

Córka Mai Hyży to prawdziwa księżniczka! Jej wyprawka to imponująca kolekcja!

Słodkie sukienki i stylowe opaski to tylko niektóre rzeczy, które pokazała Hyży!

Aleksandra Frankowska 22 lipca 2020 14:31
Maja Hyży nowa fryzura
Fot. Instagram@majahyzy

Maja Hyży znana z programu telewizji TVN X-Factor, niedawno po raz trzeci została mamą. Tym razem do grona dwóch chłopców, dołączyła siostra – Antosia. Wokalistka przez całą ciążę nie kryła podekscytowania, że już niedługo będzie mogła ubierać dziewczynkę, jak prawdziwą księżniczkę. Marzenie o posiadaniu córki, w końcu się spełniło. Hyży chętnie dzieli się kadrami z rodzinnego życia na swoim Instagramie, gdzie z dnia na dzień przybywa nowych obserwatorów.

Wymarzona córeczka Mai Hyży przyszła na świat w 2020

Początkowo gwiazda nie chciała dzielić się z innymi informacją o ciąży. Zakładała raczej zwiewne sukienki czy koszule, aby nie podkreślać coraz większego brzuszka. Kiedy jednak uznała, że chce podzielić się radosną nowiną, emanowała szczęściem.

Od ośmiu lat jestem mamą cudownych bliźniaków, ale od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka.

Wyprawka córki Mai Hyży jest imponująca

Chociaż Antosia ma dopiero ponad tydzień, jej mama przygotowała dla niej imponującą wyprawkę. Na swoim Instastory Hyży na prośbę internautów, pokazała jakie kreacje przygotowała dla swojej córki. Nie brakuje wśród nich typowych dziewczęcych kolorów – różu, beżu, czerwieni, ale również szarości. Przepiękne sukieneczki, body i urocze opaski, które są absolutnym hitem wśród sławnych mam, skradły również serca obserwatorów. Gwiazda zdradziła, że pierwsze ubranka dla córki kupiła w sklepie I Love Milk 

Jaka wyprawke przygotowala Maja Hyzy dla corki?
Fot. Instagram

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.