Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. Maja Hyży, 13.07.2020
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Hyży urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 13 lipca 2020 18:04
Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. Maja Hyży, 13.07.2020

Maja Hyży urodziła! Wokalistka wyszła już ze szpitala. Informację jako pierwszy podał serwis „Dzień Dobry TVN” i opublikował również zdjęcie szczęśliwej mamy i świeżo upieczonego malca. Znamy płeć i imię dziecka!

Maja Hyży urodziła. Wyszła już ze szpitala

Jak wynika z informacji serwisu, Maja Hyży urodziła w piątek 10 lipca 2020 roku. Na świat przyszła wówczas córeczka piosenkarki. Wraz z partnerem zdecydowali się nadać jej imię Antonina.

Dziewczynka jest owocem związku artystki z Konradem. Została ona mamą po raz drugi (wcześniej urodziła bliźniaki ze związku z wokalistą Grzegorzem Hyżym). Niestety, ojciec maleństwa nie mógł być przy porodzie ani odwiedzać ukochanej w czasie jej pobytu w szpitalu. Obie jednak, jak poinformowała „Dzień Dobry TVN” menedżerka wokalistki, czują się dobrze. 

„Nasz Aniołek jest już z Nami. Antosia jest przepiękną, zdrową kruszynką. Okres pandemii w takich momentach jest okrutny, ale dałyśmy radę i od dzisiaj już jesteśmy w domu z Naszym najwspanialszym mężczyzną. Pozdrawiamy Was i wysyłamy najszczersze buziaki. Kochajcie się”, podkreśliła natomiast szczęśliwa mama w rozmowie z Gala.pl.

30-latka wyszła już ze szpitala. Odebrał je szczęśliwy tata. Piosenkarka wyglądała promiennie, chętnie uśmiechała się i pozowała do fotografii (zobaczyć je możesz poniżej).

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Dzieci Mai Hyży

O tym, że Maja Hyży zaczęła rodzić, jej fani dowiedzieli się w piątek. Wówczas wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z wydatnym brzuszkiem w pokoiku dla dziecka.

„W pełni gotowa na chwilę znikam, ale wracam już nie sama ❤ #babyboom #pregnancy #ourtime#loveyou #Konrad❤ #myboy #mygirl#happy #love”, podpisała je.

Trzecie dziecko piosenkarki przyszło na świat w piątek. Przypomnijmy, że Maja Hyży jest już matką bliźniąt, Wiktora oraz Alexandra ze związku z wokalistą Grzegorzem Hyżym.  

Maja Hyży urodziła w piątek 10 lipca 2020 roku:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Na świat przyszła wówczas córeczka wokalistki:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Wraz z partnerem nadała jej imię Antonina:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

To trzecie dziecko Mai Hyży:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.