Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. Maja Hyży, 13.07.2020
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Hyży urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 13 lipca 2020 18:04
Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. Maja Hyży, 13.07.2020

Maja Hyży urodziła! Wokalistka wyszła już ze szpitala. Informację jako pierwszy podał serwis „Dzień Dobry TVN” i opublikował również zdjęcie szczęśliwej mamy i świeżo upieczonego malca. Znamy płeć i imię dziecka!

Maja Hyży urodziła. Wyszła już ze szpitala

Jak wynika z informacji serwisu, Maja Hyży urodziła w piątek 10 lipca 2020 roku. Na świat przyszła wówczas córeczka piosenkarki. Wraz z partnerem zdecydowali się nadać jej imię Antonina.

Dziewczynka jest owocem związku artystki z Konradem. Została ona mamą po raz drugi (wcześniej urodziła bliźniaki ze związku z wokalistą Grzegorzem Hyżym). Niestety, ojciec maleństwa nie mógł być przy porodzie ani odwiedzać ukochanej w czasie jej pobytu w szpitalu. Obie jednak, jak poinformowała „Dzień Dobry TVN” menedżerka wokalistki, czują się dobrze. 

„Nasz Aniołek jest już z Nami. Antosia jest przepiękną, zdrową kruszynką. Okres pandemii w takich momentach jest okrutny, ale dałyśmy radę i od dzisiaj już jesteśmy w domu z Naszym najwspanialszym mężczyzną. Pozdrawiamy Was i wysyłamy najszczersze buziaki. Kochajcie się”, podkreśliła natomiast szczęśliwa mama w rozmowie z Gala.pl.

30-latka wyszła już ze szpitala. Odebrał je szczęśliwy tata. Piosenkarka wyglądała promiennie, chętnie uśmiechała się i pozowała do fotografii (zobaczyć je możesz poniżej).

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Dzieci Mai Hyży

O tym, że Maja Hyży zaczęła rodzić, jej fani dowiedzieli się w piątek. Wówczas wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z wydatnym brzuszkiem w pokoiku dla dziecka.

„W pełni gotowa na chwilę znikam, ale wracam już nie sama ❤ #babyboom #pregnancy #ourtime#loveyou #Konrad❤ #myboy #mygirl#happy #love”, podpisała je.

Trzecie dziecko piosenkarki przyszło na świat w piątek. Przypomnijmy, że Maja Hyży jest już matką bliźniąt, Wiktora oraz Alexandra ze związku z wokalistą Grzegorzem Hyżym.  

Maja Hyży urodziła w piątek 10 lipca 2020 roku:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Na świat przyszła wówczas córeczka wokalistki:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Wraz z partnerem nadała jej imię Antonina:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

To trzecie dziecko Mai Hyży:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.