Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. Maja Hyży, 13.07.2020
O TYM JEST GŁOŚNO

Maja Hyży urodziła! Znamy płeć i imię dziecka

Chłopiec czy dziewczynka?

Konrad Szczęsny 13 lipca 2020 18:04
Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. Maja Hyży, 13.07.2020

Maja Hyży urodziła! Wokalistka wyszła już ze szpitala. Informację jako pierwszy podał serwis „Dzień Dobry TVN” i opublikował również zdjęcie szczęśliwej mamy i świeżo upieczonego malca. Znamy płeć i imię dziecka!

Maja Hyży urodziła. Wyszła już ze szpitala

Jak wynika z informacji serwisu, Maja Hyży urodziła w piątek 10 lipca 2020 roku. Na świat przyszła wówczas córeczka piosenkarki. Wraz z partnerem zdecydowali się nadać jej imię Antonina.

Dziewczynka jest owocem związku artystki z Konradem. Została ona mamą po raz drugi (wcześniej urodziła bliźniaki ze związku z wokalistą Grzegorzem Hyżym). Niestety, ojciec maleństwa nie mógł być przy porodzie ani odwiedzać ukochanej w czasie jej pobytu w szpitalu. Obie jednak, jak poinformowała „Dzień Dobry TVN” menedżerka wokalistki, czują się dobrze. 

„Nasz Aniołek jest już z Nami. Antosia jest przepiękną, zdrową kruszynką. Okres pandemii w takich momentach jest okrutny, ale dałyśmy radę i od dzisiaj już jesteśmy w domu z Naszym najwspanialszym mężczyzną. Pozdrawiamy Was i wysyłamy najszczersze buziaki. Kochajcie się”, podkreśliła natomiast szczęśliwa mama w rozmowie z Gala.pl.

30-latka wyszła już ze szpitala. Odebrał je szczęśliwy tata. Piosenkarka wyglądała promiennie, chętnie uśmiechała się i pozowała do fotografii (zobaczyć je możesz poniżej).

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy! 

Dzieci Mai Hyży

O tym, że Maja Hyży zaczęła rodzić, jej fani dowiedzieli się w piątek. Wówczas wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z wydatnym brzuszkiem w pokoiku dla dziecka.

„W pełni gotowa na chwilę znikam, ale wracam już nie sama ❤ #babyboom #pregnancy #ourtime#loveyou #Konrad❤ #myboy #mygirl#happy #love”, podpisała je.

Trzecie dziecko piosenkarki przyszło na świat w piątek. Przypomnijmy, że Maja Hyży jest już matką bliźniąt, Wiktora oraz Alexandra ze związku z wokalistą Grzegorzem Hyżym.  

Maja Hyży urodziła w piątek 10 lipca 2020 roku:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Na świat przyszła wówczas córeczka wokalistki:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Wraz z partnerem nadała jej imię Antonina:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

To trzecie dziecko Mai Hyży:

Maja Hyży, 13.07.2020
Fot. AKPA

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.