O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Tak tak, to jest mój brzuszek”. Maja Hyży pokazała swoje ciało bez retuszu!

Kto powiedział, że kobiety mają być idealne?

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 16:51

Drakońskie diety, godziny spędzane na siłowni... Gwiazdy są w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć wymarzoną figurę. Niektóre z nich w ekspresowym tempie wracają do formy po porodzie. W pewnym sensie ulegają presji otoczenia. A temu sprzeciwia się Maja Hyży! Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, które jest tego najlepszym przykładem! Piosenkarka akceptuje swoje ciało takim, jakie jest. Co na to jej fanki?

Maja Hyży na zdjęciu w bikini

Kto powiedział, że kobiety mają być idealne? Niedawno Maja Hyży podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym obnażyła swoje blizny na nodze i wystający brzuszek. „Nie jestem taka idealna jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY”, zaapelowała do obserwatorów.

Teraz po raz kolejny pokazała swoje ciało z widocznymi niedoskonałościami. Maja Hyży udowadnia, że nie przejmuje się wyglądem czy presją narzucaną na kobiety, także te, które niedawno urodziły dziecko. Sama od sześciu lat jest szczęśliwą mamą bliźniaków: Alexandra i Wiktora. Wakacyjne zdjęcie w bikini opatrzyła podpisem: „Buziaki z przepięknej Polski. Jestem zakochana w Naszym kraju. Przesyłam dużo energii dla tych, którzy siedzą w pracy. Tak tak, to jest mój brzuszek - ale mam to... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych. Gdzieś musieli się pomieścić”.

Czyżby sugerowała, że nie ma idealnej figury? Z tym stwierdzeniem nie zgadzają się jej wielbiciele. Fanki w komentarzach zaczęli rozwodzić się nad urodą i sylwetką. „Brzuszek perfect. Nie widzę w nim kompletnie nic złego. Chciałabym sama mieć taki”, „Śliczna ty i śliczny brzuszek”, „Hmm.brzuch to ja od razu zauważyłam...😉Pomyślałam "wow ale ma super brzuch po bliźniaczej ciąży!”, czytamy w komentarzach.

Maja Hyży z pewnością należy do tego grona gwiazd, które nie boją się mówić otwarcie o promowanym ideale piękna. A to tkwi w niedoskonałościach! Takie stanowisko doceniają jej fani: „Uwielbiam Cię za siłę walki, własne zdanie i niezależność”. Trudno się z tym nie zgodzić!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.