Kto powiedział, że kobiety mają być idealne?

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 16:51

Drakońskie diety, godziny spędzane na siłowni... Gwiazdy są w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć wymarzoną figurę. Niektóre z nich w ekspresowym tempie wracają do formy po porodzie. W pewnym sensie ulegają presji otoczenia. A temu sprzeciwia się Maja Hyży! Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, które jest tego najlepszym przykładem! Piosenkarka akceptuje swoje ciało takim, jakie jest. Co na to jej fanki?

Maja Hyży na zdjęciu w bikini

Kto powiedział, że kobiety mają być idealne? Niedawno Maja Hyży podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym obnażyła swoje blizny na nodze i wystający brzuszek. „Nie jestem taka idealna jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY”, zaapelowała do obserwatorów.

Teraz po raz kolejny pokazała swoje ciało z widocznymi niedoskonałościami. Maja Hyży udowadnia, że nie przejmuje się wyglądem czy presją narzucaną na kobiety, także te, które niedawno urodziły dziecko. Sama od sześciu lat jest szczęśliwą mamą bliźniaków: Alexandra i Wiktora. Wakacyjne zdjęcie w bikini opatrzyła podpisem: „Buziaki z przepięknej Polski. Jestem zakochana w Naszym kraju. Przesyłam dużo energii dla tych, którzy siedzą w pracy. Tak tak, to jest mój brzuszek - ale mam to... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych. Gdzieś musieli się pomieścić”.

Czyżby sugerowała, że nie ma idealnej figury? Z tym stwierdzeniem nie zgadzają się jej wielbiciele. Fanki w komentarzach zaczęli rozwodzić się nad urodą i sylwetką. „Brzuszek perfect. Nie widzę w nim kompletnie nic złego. Chciałabym sama mieć taki”, „Śliczna ty i śliczny brzuszek”, „Hmm.brzuch to ja od razu zauważyłam...😉Pomyślałam "wow ale ma super brzuch po bliźniaczej ciąży!”, czytamy w komentarzach.

Maja Hyży z pewnością należy do tego grona gwiazd, które nie boją się mówić otwarcie o promowanym ideale piękna. A to tkwi w niedoskonałościach! Takie stanowisko doceniają jej fani: „Uwielbiam Cię za siłę walki, własne zdanie i niezależność”. Trudno się z tym nie zgodzić!  

1/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
1/5

Maja Hyży z pewnością należy do tego grona gwiazd, które nie boją się mówić otwarcie o promowanym ideale piękna.

2/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
2/5

Tak, tak, to jest mój brzuszek - ale mam to... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych. Gdzieś musieli się pomieścić, napisała gwiazda.
 

3/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
3/5

Wcześniej również podzieliła się z internautami zdjęciem z wakacji, na którym pokazała swoją bliznę i brzuszek. „Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY”.

4/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
4/5

Maja Hyży zyskała ogromną sympatię wśród swoich fanek.

5/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
5/5

Maja Hyży na wakacjach.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?