Kto powiedział, że kobiety mają być idealne?

Olga Figaszewska 25 lipca 2018 16:51

Drakońskie diety, godziny spędzane na siłowni... Gwiazdy są w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć wymarzoną figurę. Niektóre z nich w ekspresowym tempie wracają do formy po porodzie. W pewnym sensie ulegają presji otoczenia. A temu sprzeciwia się Maja Hyży! Wokalistka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini, które jest tego najlepszym przykładem! Piosenkarka akceptuje swoje ciało takim, jakie jest. Co na to jej fanki?

Maja Hyży na zdjęciu w bikini

Kto powiedział, że kobiety mają być idealne? Niedawno Maja Hyży podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym obnażyła swoje blizny na nodze i wystający brzuszek. „Nie jestem taka idealna jak mnie opisujecie. Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY”, zaapelowała do obserwatorów.

Teraz po raz kolejny pokazała swoje ciało z widocznymi niedoskonałościami. Maja Hyży udowadnia, że nie przejmuje się wyglądem czy presją narzucaną na kobiety, także te, które niedawno urodziły dziecko. Sama od sześciu lat jest szczęśliwą mamą bliźniaków: Alexandra i Wiktora. Wakacyjne zdjęcie w bikini opatrzyła podpisem: „Buziaki z przepięknej Polski. Jestem zakochana w Naszym kraju. Przesyłam dużo energii dla tych, którzy siedzą w pracy. Tak tak, to jest mój brzuszek - ale mam to... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych. Gdzieś musieli się pomieścić”.

Czyżby sugerowała, że nie ma idealnej figury? Z tym stwierdzeniem nie zgadzają się jej wielbiciele. Fanki w komentarzach zaczęli rozwodzić się nad urodą i sylwetką. „Brzuszek perfect. Nie widzę w nim kompletnie nic złego. Chciałabym sama mieć taki”, „Śliczna ty i śliczny brzuszek”, „Hmm.brzuch to ja od razu zauważyłam...😉Pomyślałam "wow ale ma super brzuch po bliźniaczej ciąży!”, czytamy w komentarzach.

Maja Hyży z pewnością należy do tego grona gwiazd, które nie boją się mówić otwarcie o promowanym ideale piękna. A to tkwi w niedoskonałościach! Takie stanowisko doceniają jej fani: „Uwielbiam Cię za siłę walki, własne zdanie i niezależność”. Trudno się z tym nie zgodzić!  

1/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
1/5

Maja Hyży z pewnością należy do tego grona gwiazd, które nie boją się mówić otwarcie o promowanym ideale piękna.

2/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
2/5

Tak, tak, to jest mój brzuszek - ale mam to... Dzięki temu mam dwóch najwspanialszych. Gdzieś musieli się pomieścić, napisała gwiazda.
 

3/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
3/5

Wcześniej również podzieliła się z internautami zdjęciem z wakacji, na którym pokazała swoją bliznę i brzuszek. „Mam swoje blizny, mam niezbyt idealny brzuszek ale czuje się piękna a zawdzięczam to sobie i Wam i chyba właśnie to widzicie na moich zdjęciach. AKCEPTUJMY SIEBIE TAKIMI JAKIMI JESTEŚMY”.

4/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
4/5

Maja Hyży zyskała ogromną sympatię wśród swoich fanek.

5/5
Maja Hyży
Copyright @Instagram/@majahyzy
5/5

Maja Hyży na wakacjach.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…