Czy konflikt narasta?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2018 17:45

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży od początku wywołuje ogromne emocje. Zarzucano im wiele, ale jeszcze niedawno nie komentowali żadnych doniesień o sobie. Jaka jest prawda? Agnieszka Hyży postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na ten temat!

Agnieszka Hyży o relacji z Mają Hyży

Ostatnio głośno było o obszernym wpisie, który prezenterka Polsatu zamieściła na Instagramie. Prezenterka podkreśliła wówczas, że „nikt nikomu nie ukradł męża i nikt nikomu nie rozbił rodziny”, ponieważ gdy zaczęła spotykać się z Grzegorzem Hyżym, obydwoje zakończyli już relacje z poprzednimi partnerami.

Do całego zamieszania Agnieszka Hyży ponownie odniosła się w rozmowie z Party.pl. Co prawda nie ukrywała znużenia całą sytuacją, ale podkreśliła, że pewne rzeczy nie zależą jedynie od niej. Internauci odbierają jej słowa jako zachętę do tego, żeby w temacie wypowiedziała się druga strona, czyli Maja Hyży.

„Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia”, stwierdziła Agnieszka Hyży.

Maja Hyży o konflikcie z Agnieszką i Grzegorzem

Co prawda Maja Hyży konsekwentnie unika komentowania plotek na łamach mediów, jednak internauci i media zwrócili uwagę na jej najnowsze zdjęcie, zamieszczone na Instagramie. Jeden z hasztagów, którym je opatrzyła, brzmi „Uśmiech przez łzy”. Czy to komentarz do słów Agnieszki Hyży czy po prostu zbieg okoliczności? Tego zapewne szybko się nie dowiemy.

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży zaczęli spotykać się latem 2014 roku, a ślub wzięli w wielkiej tajemnicy w Rzymie 17 lipca 2015 roku. Od tamtej pory starają się godzić obowiązki zawodowe i rodzinne z medialnym szumem, który co jakiś mimowolnie wywołują.  

1/5
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
1/5

Agnieszka Hyży przyznała, że jest nieco znużona ciągłymi pytaniami o kontrowersje wokół jej związku z Grzegorzem Hyży.

2/5
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
2/5

Agnieszka Hyży zachęca, by w temacie wypowiedziała się druga strona, czyli Maja Hyży.

3/5
Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży
Copyright @Instagram @agnieszka_hyzy
3/5

Agnieszka Hyży stwierdziła, że zaczęła budować związek z Grzegorzem Hyży, gdy oboje zakończyli relacje z poprzednimi partnerami.

4/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz HYży
Copyright @Instagram @agnieszkahyzy
4/5

Agnieszka Hyży nie rozumie bezpodstawnych zarzutów internautów.

5/5
Związek Agnieszki Hyży z Grzegorzem Hyży
Copyright @Instagram @agahyzy
5/5

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży zaczęli spotykać się latem 2014 roku. Rok później wzięli ślub w Rzymie.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.