O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży ostro o konflikcie z Mają Hyży. Co zarzuca byłej żonie Grzegorza?

Czy konflikt narasta?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2018 17:45

Miłość na przekór światu czy budowanie szczęścia na cudzym nieszczęściu? Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży od początku wywołuje ogromne emocje. Zarzucano im m.in. że skrzywdzili matkę dzieci wokalisty, Maję Hyży. Jaka jest prawda? Agnieszka Hyży postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na ten temat!

Agnieszka Hyży o relacji z Mają Hyży i małżeństwie z Grzegorzem

Ostatnio głośno było o obszernym wpisie, który prezenterka Polsatu zamieściła na Instagramie. Był on odpowiedzią na powielane oskarżenia, iż swój związek z Grzegorzem Hyży zbudowali kosztem zniszczenia jego małżeństwa z Mają Hyży, matką jego dwóch synów. Prezenterka podkreśliła wówczas, że „nikt nikomu nie ukradł męża i nikt nikomu nie rozbił rodziny”, ponieważ gdy zaczęli się spotykać, obydwoje zakończyli już relacje z poprzednimi partnerami.

Do całego zamieszania Agnieszka Hyży ponownie odniosła się w rozmowie z Party.pl. Co prawda nie ukrywała znużenia całą sytuacją, ale podkreśliła, że pewne rzeczy nie zależą jedynie od niej. Internauci odbierają jej słowa jako zachętę do tego, żeby w temacie wypowiedziała się druga strona, czyli Maja Hyży.

„Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia”, stwierdziła kwaśno Agnieszka Hyży.

Maja Hyży o konflikcie z Agnieszką i Grzegorzem

Co prawda Maja Hyży konsekwentnie unika komentowania relacji z byłym mężem i jego obecną żoną na łamach mediów, jednak internauci i media zwrócili uwagę na jej najnowsze zdjęcie, zamieszczone na Instagramie. Jeden z hasztagów, którym je opatrzyła, brzmi „Uśmiech przez łzy”. Czy to komentarz do słów Agnieszki Hyży czy może po prostu zbieg okoliczności? Tego zapewne szybko się nie dowiemy.

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży

Para zaczęła spotykać się latem 2014 roku, gdy Grzegorz Hyży był już rok po rozstaniu z Mają, zaś Agnieszka finalizowała rozwód z Mikołajem Witem (ostatecznie nastąpił on w grudniu 2014 roku). Ślub wzięli w wielkiej tajemnicy w Rzymie 17 lipca 2015 roku. Od tamtej pory starają się godzić obowiązki zawodowe i rodzinne z medialnym szumem, który co jakiś mimowolnie wywołują.  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.