O TYM SIĘ MÓWI

Agnieszka Hyży ostro komentuje plotki o konflikcie z Mają Hyży

Czy konflikt narasta?

Konrad Szczęsny 5 kwietnia 2018 17:45

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży od początku wywołuje ogromne emocje. Zarzucano im wiele, ale jeszcze niedawno nie komentowali żadnych doniesień o sobie. Jaka jest prawda? Agnieszka Hyży postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na ten temat!

Agnieszka Hyży o relacji z Mają Hyży

Ostatnio głośno było o obszernym wpisie, który prezenterka Polsatu zamieściła na Instagramie. Prezenterka podkreśliła wówczas, że „nikt nikomu nie ukradł męża i nikt nikomu nie rozbił rodziny”, ponieważ gdy zaczęła spotykać się z Grzegorzem Hyżym, obydwoje zakończyli już relacje z poprzednimi partnerami.

Do całego zamieszania Agnieszka Hyży ponownie odniosła się w rozmowie z Party.pl. Co prawda nie ukrywała znużenia całą sytuacją, ale podkreśliła, że pewne rzeczy nie zależą jedynie od niej. Internauci odbierają jej słowa jako zachętę do tego, żeby w temacie wypowiedziała się druga strona, czyli Maja Hyży.

„Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki. Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia”, stwierdziła Agnieszka Hyży.

Maja Hyży o konflikcie z Agnieszką i Grzegorzem

Co prawda Maja Hyży konsekwentnie unika komentowania plotek na łamach mediów, jednak internauci i media zwrócili uwagę na jej najnowsze zdjęcie, zamieszczone na Instagramie. Jeden z hasztagów, którym je opatrzyła, brzmi „Uśmiech przez łzy”. Czy to komentarz do słów Agnieszki Hyży czy po prostu zbieg okoliczności? Tego zapewne szybko się nie dowiemy.

Związek Agnieszki i Grzegorza Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży zaczęli spotykać się latem 2014 roku, a ślub wzięli w wielkiej tajemnicy w Rzymie 17 lipca 2015 roku. Od tamtej pory starają się godzić obowiązki zawodowe i rodzinne z medialnym szumem, który co jakiś mimowolnie wywołują.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.