Polska_marka_La_Lila_sprzedaje_slubne_maseczki_ochronne
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA MODY

Polska marka stworzyła ozdobne maseczki ochronne dla panien młodych!

Nie wszystkie jednak są zachwycone tym pomysłem…

Redakcja VIVA! 2 maja 2020 16:29
Polska_marka_La_Lila_sprzedaje_slubne_maseczki_ochronne
Fot. Instagram

Obowiązek zakrywania ust i nosa, który wszedł w życie 16 kwietnia dotyczy również par młodych, które zdecydowały się wziąć ślub w czasach pandemii. A że potrzeba bywa matką wynalazków, jak już pisaliśmy na pomysł stworzenia kolekcji ochronnych maseczek ślubnych wpadła od razu Izabella Janachowska. Teraz swoje propozycje przedstawiła również polska marka La.Lila z Olsztyna, która specjalizuje się w modzie ślubnej. I są to maseczki naprawdę wyjątkowe!

Staramy się odnaleźć w każdej sytuacji. Stworzyłyśmy kolekcje maseczek dopasowanych do Waszych sukni, ozdobione szlachetnymi koronkami i kamieniami, by stały się najmodniejszym dodatkiem a nie tylko obowiązkiem! Która z was odważy się na taki dodatek swojej sukni ślubnej?

czytamy na Instagramie marki.

Maski ochronne równie piękne jak suknie ślubne

Jednak pomysł noszenia do ślubu nawet bardzo ozdobnych maseczek nie wszystkim pannom młodym przypadł do gustu. Marka La.Lila zareagowała jednak na krytyczne opinie z prawdziwym spokojem i klasą: „Maseczki ślubne, nasza propozycja dla Panien Młodych wzbudza ogromne emocje i kontrowersje... trzymamy kciuki aby nie były nakazem, a jeśli już staną się dodatkiem nachodzących ślubów, zadbamy by były równie piękne jak Wasze suknie”. A wam jak się podobają ślubne projekty La.Lila?

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.