Zendaya Oscary 2021 sukienka
Fot. Getty Images
OSCARY 2021

Oscary 2021! Zendaya w soczyście żółtej kreacji olśniła czerwony dywan!

Neonowa kreacja aktorki to hit!

Aleksandra Frankowska 26 kwietnia 2021 02:39
Zendaya Oscary 2021 sukienka
Fot. Getty Images

Spektakularnych kreacji podczas rozdania Oscarów 2021 nie brakuje. Wyborem sukni, a także jej kolorem wszystkich zaskoczyła Zendaya, która postawiła na intensywny żółty. Dzięki temu oczy wszystkich zwrócone były w jej stronę. Aktorka, która w tym roku wcieli się w rolę prezenterki wybrała na tę okazję wyjątkową stylizację, którą dopełniła niezwykła biżuterią. Mówi się o niej, że to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia. Popularność przyniosły jej początkowo produkcje Disneya, jednak teraz próbuje już swoich sił w ambitnych produkcjach i doskonale sobie radzi. Fani twierdzą, że największą część swojego talentu zaprezentowała w serialu Euforia, gdzie wcieliła się w rolę Rue Bennett, nastolatki uzależnionej od narkotyków. Dzięki tej roli w 2020 roku została nominowana do nagród Emmy i była wówczas najmłodszą laureatką w historii!

Zobacz też: Oscary 2021! Najbardziej awangardowe kreacje na tegorocznej gali Oscary 2021!

Zendaya przyćmiła wszystkich żółtą kreacją Valentino podczas 93. ceremonii rozdania Oscarów 2021

Młoda aktorka i wschodząca gwiazda amerykańskiego show biznesu zaprezentowała się podczas gali Oscarów 2021 w zjawiskowej, żółtej stylizacji. Kreacja projekty Valentino zmysłowo odsłaniała ramiona oraz kawałek brzucha. Dobrała do niej szpilki od Jimmiego Choo oraz niesamowity naszyjnik Bulgari, wysadzany 183 karatowymi diamentami! Trzeba przyznać, że zrobiła oszałamiające wrażenie. Postawiła też na makijaż w kolorach ziemi podkreślając kości policzkowe oraz oczy, a także na rozpuszczone włosy, które dodały jej nonszalancji. 

Zendaya, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images

Zendaya, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images

Zendaya, Oscary 2021
Fot. Chris Pizzello-Pool/Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.