Barbara Łubko 9 maja 2017 20:00
1/8
Nicki Minaj projektuje dla H&M.
Copyright @East News
1/8

Kontrowersyjna gwiazda na gali MET pojawiła się w specjalnie dla niej zaprojektowanej kreacji z metką… szwedzkiego giganta H&M! Jak się okazuje nie był to wybór przypadkowy! Nicki Minaj podczas imprezy ogłosiła, że już jesienią będziemy mogli podziwiać efekty kolaboracji gwiazdy z popularną sieciówką.


Jesienią ruszamy ze wspólnym projektem z marką H&M, dlatego dziś mam na sobie suknię stworzoną przez nich. Współpraca nad kreacją na dzisiejszy wieczór była niezwykła. Suknia jest absolutnie wyjątkowa.Na gali Nicki wyglądała seksownie, odważnie, a jednocześnie jej kreacja perfekcyjnie wpisała się w temat imprezy poświęcony japońskiej projektantce Rei Kawakubo. Gwiazda pozowała nie tylko na czerwonym dywanie, ale też w… fotobudce.
 


Niestety ciągle nie znamy szczegółów kolaboracji. Czy Nicki będzie jedynie twarzą kolekcji czy może stworzy własną linię dla H&M? Gwiazda milczy. Możemy się jednak spodziewać, że będzie to projekt naprawdę ekstrawagancki! Tak jak wizerunek Minaj. Nicki uwielbia prowokować, a większość jej stylizacji to iście teatralne looki. Gwiazda nie tylko lubi się bawić modą, ale też lubi ją tworzyć. Ma na swoim koncie współpracę z Kmartem - razem  z amerykańskim gigantem zaprojektowała linię odzieży. Niestety, z powodu spadku sprzedaży kolekcja została w tym roku wycofana. Ta porażka nie zniechęciła jednak H&M!

Czego możemy się spodziewać po nadchodzącej współpracy? Zajrzyj do galerii i zobacz jej niesamowite stylizacje!

Zobacz także: Makijaże gwiazd na gali MET!

 

2/8
Nicki Minaj na koncercie TIDAL X w Nowym Jorku.
Copyright @Getty Images
2/8

3/8
Nicki Minaj na pokazie Haidera Ackermann.
Copyright @East News
3/8

4/8
Nicki Minaj w sukience Charbel Zoe i butach od Phillipa Plein
Copyright @East News
4/8

5/8
Nicki Minaj ma na sobie diamentowy biustonosz i sukienkę od Demonde Jewelry.
Copyright @East News
5/8

6/8
Nicki Minaj na pokazie Ricka Owensa.
Copyright @East News
6/8

7/8
Nicki Minaj na Gali MET w kreacji marki H&M.
Copyright @Getty Images
7/8

8/8
Nicki Minaj na Gali MET w kreacji marki H&M.
Copyright @East News
8/8

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?