Marta Roszewska 2 lutego 2017 10:15
1/4
Copyright @Materiały prasowe
1/4

Już 4 i 5 lutego marka H&M zaprasza na trzecią edycję otwartych treningów sportowych w ramach wydarzenia H&M Kultura Fizyczna. Na deskach teatru Dramatycznego w Warszawie będziemy mieli okazję wziąć udział w zajęciach sportowych prowadzonych m.in. przez Andre Whyte'a, Kasię Dziurską czy Jacka Bilczyńskiego. Na czym polega zabawa? Im więcej ćwiczysz, tym więcej zdobywasz! Spalone podczas treningów kalorie można będzie wymienić na ubrania z kolekcji H&M Sport.

 

 

Polecamy też: Niesamowity film wizerunkowy marki Hexeline! Czy wszędzie można wyglądać modnie?

 

Pośród licznych zajęć sportowych w harmonogramie imprezy znajdziemy treningi siłowe, akrobatykę, boks, taniec czy jogę. Wydarzenie to będzie również okazją do spotkania z gwiazdami Leszkiem Stankiem, Klaudią Szafrańską (wokalistka Xxanaxx), Zuzanną Kołodziejczyk oraz Nikodemem Rozbickim. Entuzjaści sportu zaangażowali się w promocję wydarzenia H&M Kultura Fizyczna interpretując na sportowo role z klasyki utworów dramatycznych i operowych: Romea i Julii, Zemsty Nietoperza, Madame Butterfly oraz Hamleta. Szczegółowe informacje znajdują się na oficjalnej stronie wydarzenia na Facebooku -H&M Kultura Fizyczna.

 

 

My z chęcią wspieramy takie eventy. W nadchodzący weekend wraz z wszystkimi uczestnikami zamienimy więc wnętrza Teatru Dramatycznego w salę gimnastyczną! Nie możesz wziąć udziału? To dramat... :)

2/4
Copyright @Materiały prasowe
2/4

Zdjęcie z kampanii H&M Kultura Fizyczna.

3/4
Copyright @Materiały prasowe
3/4

Zdjęcie z kampanii H&M Kultura Fizyczna.

4/4
Copyright @Materiały prasowe
4/4

Zdjęcie z kampanii H&M Kultura Fizyczna.

TAGI #H&M #sport

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.