Niektóre gwiazdy zaszalały, inne postawiły na klasykę

Marta Cieplak 5 maja 2017 07:45

Gala Met to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych w roku! Lista gości jest bowiem zawsze tworzona pod bacznym okiem Anny Wintour, naczelnej amerykańskiego Vogue'a, prawdziwej wyroczni w kwestii stylu.

Mocne wejście

Dla każdej z gwiazd stąpających po schodach Metropolitan Museum of Art w Nowym Jorku jest to powód do dumy i do pokazania się w jak najlepszym świetle. W zeszłym roku gala otwierająca wystawę poświęconą twórczości Rei Kawakubo, zainspirowała aktorki, modelki i piosenkarki do wybrania bardziej ekstrawaganckich kreacji oraz makijaży i fryzur. Były więc róże do policzków sięgające brwi w stylu Kenzo, mocne dramatyczne usta i twarze teatralnie przesłonięte woalkami. Wśród tego artystycznego szaleństwa wybijały się też te gwiazdy, które postawiły na absolutną klasykę.

Które wypadły najlepiej? Zobaczcie w naszej galerii!  

1/7
Cara Delevingne
Copyright @East News
1/7

Cara Delevigne zgoliła włosy na potrzeby nowej roli. I wykorzystała tę zmianę na 100% malując głowę srebrna farbą! Dodała jeszcze kryształki dochodzące do skroni nadając nowe znaczenie słowu rozświetlanie.

2/7
Kendall Jenner
Copyright @East News
2/7

Kendall Jenner zachwyciła wszystkich absolutnie klasycznym makijażem, jakby rodem z francuskiego filmu. Karminowe usta i nieskazitelna cera sprawiły, że wyglądała zjawiskowo.

3/7
Rihanna
Copyright @East News
3/7

Rihanna postawiła na szaleństwo. Piosenkarka zainspirowała się lookiem z pokazu Kenzo na wiosnę-lato i postawiła na róż w wersji max. Naszym zdaniem ze świetnym efektem.

4/7
Lilly Collins
Copyright @East News
4/7

Lilly Collins w bordowych, niemal czarnych ustach i klasycznym bobie wzbudziła zachwyt krytyków. I słusznie. W końcu pokazała swoją drapieżną i bardzo kobiecą stronę.

5/7
Kate Hudson na gali Met
Copyright @East News
5/7

Kate Hudson przyciągała wzrok wysokim kokiem w kolorze świetlistej bieli (pasującej do koloru sukni!). Ten prosty zabieg sprawił, że klasyczna fryzura zyskała modowy pazur.

6/7
Emily Ratajkowski na Gali Met
Copyright @East News
6/7

Emily Ratajkowski postawiła na klasykę i wygrała. W subtelnym makijażu prezentowała się wyjątkowo pięknie.

7/7
Gigi Hadid na gali Met
Copyright @East News
7/7

Grube, wywinięte kreski namalowane eyelinerem idealnie podkreślały urodę Gigi Hadid. I sprawiły, że trudno było od niej oderwać wzrok!

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.