kampania świąteczna Holiday H&M 2023 Bela z synem
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Małgosia Bela z synem Józefem w świątecznej kampanii H&M

W sesji zobaczymy też Millę Jovovich z całą rodziną

Marta Cieplak 19 października 2023 15:30
kampania świąteczna Holiday H&M 2023 Bela z synem
Fot. materiały prasowe

Najnowsza, świąteczna kampania H&M Holiday 2023 to celebracja miłości i więzi, bo w święta chcemy być razem z najbliższymi. Dlatego na zdjęciach Mikaela Janssona zobaczymy znane osoby z ich rodzinami. W tym wąskim gronie znalazła się m.in. polska modelka Małgosia Bela z synem Józefem oraz aktorka Milla Jovovich z mężem i dziećmi.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki niej na nowo uwierzył w miłość... Historia Pawła Pawlikowskiego i Małgorzaty Beli

Kampania H&M Holiday 2023

Kolekcja świąteczna utrzymana jest w monochromatycznych kolorach: czerni, bieli i srebrze. Wiele modeli damskich nawiązuje mocno do męskiej mody, dlatego zobaczymy w niej m.in. smokingowe bandeau, przyciętą cekinową marynarkę z wiązanymi kokardami i popelinową koszulę smokingową. Nie zabrakło jednak efektownych spódnic i sukienek, które tak chętnie wybieramy na świąteczne spotkania. Całość uzupełniają akcesoria wykończone na wysoki połysk: torebki, buty, kokardy do włosów i mieniąca się biżuteria.

kampania świąteczna Holiday H&M 2023 Milla Jovovich z rodziną
Fot. materiały prasowe

Milla Jovovich z rodziną

"W sezonie świątecznym chcieliśmy wypróbować dialog między odzieżą damską i męską. Tak więc, podczas gdy kolekcja ma silne elementy nawiązujące do męskiej garderoby upewniliśmy się, że zrównoważyliśmy je wdzięcznymi drapowaniami i błyszczącymi zdobieniami. Wygląd i styl są klasyczne, a jednocześnie eleganckie, idealne do świętowania z bliskimi" - mówi Eliana Masgalos, Concept Designer w H&M.

kampania świąteczna Holiday H&M 2023
Fot. materiały prasowe

Kolekcja będzie dostępna w sklepach już 9 listopada.

kampania świąteczna Holiday H&M 2023
Fot. materiały prasowe

Małgosia Bela z synem Józefem w kampanii H&M Holiday 2023

Dla nas najciekawszymi bohaterami świątecznej kampanii są oczywiście Małgosia Bela i jej 19-letni syn Józef. Co o nim wiemy? Tak naprawdę bardzo niewiele. Józef to owoc związku Małgosi Beli z reżyserem filmowym Arturem Urbańskim. Sesja dla H&M to nie pierwsza przygoda nastolatka z modelingiem – już jako kilkulatek wystąpił w kilku sesjach z mamą. Ma za sobą także debiut filmowy w obrazie „Ojciec” wyreżyserowanym przez Artura Urbańskiego. Ale czy pójdzie w ślady rodziców i zrobi karierę w show-biznesie? Czas pokaże.

kampania świąteczna Holiday H&M 2023
Fot. materiały prasowe
Małgorzata Bela z synem

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.