Która jest Waszą ulubioną?

Sabina Zięba 13 marca 2018 17:00

Agnieszka Holland mawia: Polskie Nagrody Filmowe Orły są emanacją, prawdziwym niezależnym wyrazem naszych gustów, naszych przekonań i naszych miłości. W poniedziałek 26 marca odbędzie się kolejna, bo już 20. gala ich rozdania. Z tego powodu postanowiliśmy przyjrzeć się stylizacjom gwiazd na przestrzeni ostatnich lat. Sześć z nich zasługuje na szczególną uwagę. Kto zachwycił w ubiegłych latach? Zobaczcie w naszej galerii!  

1/6
Copyright @East News
1/6

Grażyna Torbicka w 2014 roku postawiła na niezwykle seksowną kreację w odcieniu ognistej czerwieni. Idealnie podkreśliła figurę prezenterki i odsłoniła jej plecy.

2/6
Copyright @East News
2/6

W 2015 roku Maja Ostaszewska zdobyła statuetkę w kategorii „Najlepsza główna rola kobieca” za film Jack Strong. Zaprezentowała się wówczas w kreacji z białego jedwabiu projektu Macieja Zienia, która z powodzeniem sprawdziłaby się również na hollywoodzkim czerwonym dywanie.

3/6
Copyright @East News
3/6

W zeszłym roku Magdalena Boczarska zdecydowała się na czerwoną, bogato zdobioną, koronkową suknię projektu Gosi Baczyńskiej. Była najlepiej ubraną gwiazdą wieczoru.

4/6
Copyright @East News
4/6

Magdalena Cielecka w 2016 na gali rozdania Polskich Nagród Filmowych pojawiła się w przepięknym pudroworóżowym kombinezonie BOHOBOCO. Wyglądała elegancko, seksownie i kobieco!

5/6
Copyright @East News
5/6

Kinga Preis w 2016 roku również postawiła na pudrowy róż i subtelny, niezwykle kobiecy krój sukni.

6/6
Copyright @East News
6/6

Olga Bołądź w 2015 roku pokazała się w pięknej, odsłaniającej jedną rękę zielonej sukni od Anny Krzyżanowskiej. Do niej dobrała biżuterię marki Rosa. Całość prezentowała się elegancko i dostojnie.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?