Steven Meisel x Zara
Fot. instagram: @zara
o tym się mówi!

Steven Meisel tworzy kolekcję dla Zary!

Zobacz magnetyzujące modele od legendarnego fotografa

Wiktoria Oskroba 19 września 2023 16:30
Steven Meisel x Zara
Fot. instagram: @zara

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o najnowszej limitowanej kolekcji Zary, stworzonej przez Stevena Meisela, to czas najwyższy nadrobić zaległości! Tylko teraz mamy szansę nabyć niezwykłe modele stworzone przez ikonę światowej fotografii w popularnej sieciówce. Są oryginalne i zgodne z najgorętszymi trendami tej jesieni!

ZOBACZ TAKŻE: Najnowsza kolekcja Simone Rocha SS24 na London Fashion Week!

Limitowana kolekcja Zary „Steven Meisel New York”

Kolekcja Zara x Steven Meisel inspirowana jest twórczością znanego amerykańskiego fotografa, który zapisał się w historii, pracując dla włoskiego i amerykańskiego „Vogue”. My szczególnie zapamiętaliśmy go po niezwykłej, odważnej sesji zdjęciowej z Madonną, która wywołała niemałą sensację. 

Teraz przyszedł czas na nową formę jego ekspresji artystycznej - współtworzenie mody. W modelach stworzonych dla Zary czuć inspirację jego fotografiami. Meisel sięga po typowy dla siebie drapieżny styl, wykorzystując strzępione tkaniny oraz modele z połyskującej, czarnej skóry, takie jak: spodenki, spodnie, kurtki czy skórzane płaszcze, które są must-have tej jesieni! W kolekcji znajdziemy też eleganckie formy, nadające stylizacji uwodzicielskiego glamour, jak np. futrzany płaszcz i czapka na miarę prawdziwej divy, czy wełniane ponczo. 

ZOBACZ TEŻ: Zjawiskowy pokaz Tomasza Ossolińskiego x YES

Sesja dla Zary z gwiazdami światowego modelingu

W wyjątkowej sesji promującej limitowaną kolekcję Zary udział wzięły największe osobistości światowego modelingu. Przed obiektywem samego Stevena Meisela zapozowała m.in. Kaia Gerber, Gigi Hadid, Amber Valletta czy Irina Shayk.

Co wybierzecie dla siebie z limitowanej kolekcji Zara x Steven Meisel?  

Trench z paskiem Steven Meisel, cena: 649 zł

Steven Meisel x Zara
Fot. mat. prasowe

Wełniany sweter z rozdarciami Steven Meisel, cena: 499 zł

Steven Meisel x Zara
Fot. mat. prasowe

Skórzana koszula Steven Meisel, cena: 649 zł

Steven Meisel x Zara
Fot. mat. prasowe

Płaszcz ze sztucznego futra Steven Meisel, cena: 1149 zł

Steven Meisel x Zara
Fot. mat. prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.