Marcelina Zawadzka
Fot. Instagram @marcelina_zawadzka
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka pozuje w odważnym bikini na Bahamach!

Fani zachwyceni. "Wyglądasz jak J.LO"

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 17:15
Marcelina Zawadzka
Fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka od kilku tygodni jest w podróży. Gwiazda najpierw brała udział w Fashion Weeku w Nowym Jorku, a następnie poleciała do Miami. Mogłoby się wydawać, że to ostateczna wakacyjna destynacja Marceliny, jednak z Florydy udała się na Bahamy! Rajskie wyspy z piaszczystymi plażami i błękitnym oceanem robią duże wrażenie, jednak to ostatnia stylizacja gwiazdy wywołała największy zachwyt wśród internautów.

Marcelina Zawadzka w bikini na Bahamach

Marcelina jest nie tylko prezenterką telewizyjną, ale również zdobyła tytuł Miss Polonia 2011. Jej zgrabna figura jest szeroko komentowana w mediach, a gwiazda wielokrotnie nazywana jest jedną z najseksowniejszych prezenterek w Polsce. Słynie z modnych i kobiecych stylizacji, które podkreślają jej piękną sylwetkę. Gwiazda podczas urlopu na Bahamach skorzystała z okazji, by pokazać swoje wysportowane ciało w odważnej stylizacji. Marcelina opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć w pomarańczowym bikini nad basenem, które eksponuje wszystkie atuty sylwetki prezenterki. 

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach, a post błyskawicznie zyskał kilkadziesiąt tysięcy polubieni. 

"Wyglądasz jak J. Lo"

"Figura marzenie"

"Nie poznałam, myślałam że to J. Lo" - komentują fani.

Tak odważnych zdjęć Marceliny nie widzieliśmy już dawno. Trzeba przyznać, że figura prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" robi wrażenie. A jak Wam podobają się zdjęcia z rajskich wakacji Marceliny Zawadzkiej?  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.