Marcelina Zawadzka
Fot. Instagram @marcelina_zawadzka
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka pozuje w odważnym bikini na Bahamach!

Fani zachwyceni. "Wyglądasz jak J.LO"

Redakcja VIVA! 21 lutego 2020 17:15
Marcelina Zawadzka
Fot. Instagram @marcelina_zawadzka

Marcelina Zawadzka od kilku tygodni jest w podróży. Gwiazda najpierw brała udział w Fashion Weeku w Nowym Jorku, a następnie poleciała do Miami. Mogłoby się wydawać, że to ostateczna wakacyjna destynacja Marceliny, jednak z Florydy udała się na Bahamy! Rajskie wyspy z piaszczystymi plażami i błękitnym oceanem robią duże wrażenie, jednak to ostatnia stylizacja gwiazdy wywołała największy zachwyt wśród internautów.

Marcelina Zawadzka w bikini na Bahamach

Marcelina jest nie tylko prezenterką telewizyjną, ale również zdobyła tytuł Miss Polonia 2011. Jej zgrabna figura jest szeroko komentowana w mediach, a gwiazda wielokrotnie nazywana jest jedną z najseksowniejszych prezenterek w Polsce. Słynie z modnych i kobiecych stylizacji, które podkreślają jej piękną sylwetkę. Gwiazda podczas urlopu na Bahamach skorzystała z okazji, by pokazać swoje wysportowane ciało w odważnej stylizacji. Marcelina opublikowała w mediach społecznościowych serię zdjęć w pomarańczowym bikini nad basenem, które eksponuje wszystkie atuty sylwetki prezenterki. 

Fani nie kryli zachwytu w komentarzach, a post błyskawicznie zyskał kilkadziesiąt tysięcy polubieni. 

"Wyglądasz jak J. Lo"

"Figura marzenie"

"Nie poznałam, myślałam że to J. Lo" - komentują fani.

Tak odważnych zdjęć Marceliny nie widzieliśmy już dawno. Trzeba przyznać, że figura prowadzącej "Pytanie na Śniadanie" robi wrażenie. A jak Wam podobają się zdjęcia z rajskich wakacji Marceliny Zawadzkiej?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.