Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka w błyszczącym kombinezonie podbija Miami!

Stylizacja podkreśliła jej zgrabną figurę

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 20:40
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka kontynuuje swoją amerykańską przygodę i obecnie przebywa w Miami. Gwiazda w ostatnim czasie odwiedziła Nowy Jork, gdzie brała udział w Tygodniu Mody, odwiedzając pokazy znanych domów mody. Prezenterka postanowiła przedłużyć swój pobyt za oceanem i odpocząć w słonecznym Miami. Na Instagramie relacjonuje swoje wakacje i udostępnia zdjęcia zjawiskowych stylizacji. Podzieliła się fanami fotografią w bikini, jak również w modnej błyszczącej stylizacji.

Marcelina Zawadzka w Miami

Marcelina Zawadzka podczas swoich wakacji wypoczywa i ładuje baterie na kolejny pracowity sezon. Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem, które wywołało spore zamieszanie w sieci. Fotografia przedstawia Marcelinę na hotelowym balkonie pozującą w zmysłowym bikini. Internauci nie kryli zachwytu.

"Figura marzenie! Najpiękniejsza dziewczyna w Miami Beach" - piszą fani w komentarzach.

Na kolejne zdjęcia Marceliny z Florydy nie trzeba było długo czekać. Gwiazda opublikowała fotografię i krótkie wideo, przedstawiające jej nową stylizacje. Prezenterka na wieczór postanowiła zaszaleć z odważnym lokiem i założyła błyszczący kombinezon z seksownym wycięciem na plecach. Rozszerzone nogawki, niczym dzwony, nawiązywały do mody lat 80., a cekiny nadały całości wyjątkowego charakteru. Marcelina lśni niczym prawdziwa gwiazda! 

"Jak zawsze pięknie wyglądasz"

"Marcelina jak milion dolarów" - pisali fani.

Kombinezon pochodzi z oferty polskiej marki LOFJU. Trzeba przyznać, że Marcelina prezentuje się zjawiskowo, niezależnie czy ubierze szykowny kombinezon czy klasyczne bikini. Co sądzicie o jej najnowszej stylizacji?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.