Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka w błyszczącym kombinezonie podbija Miami!

Stylizacja podkreśliła jej zgrabną figurę

Redakcja VIVA! 17 lutego 2020 20:40
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka kontynuuje swoją amerykańską przygodę i obecnie przebywa w Miami. Gwiazda w ostatnim czasie odwiedziła Nowy Jork, gdzie brała udział w Tygodniu Mody, odwiedzając pokazy znanych domów mody. Prezenterka postanowiła przedłużyć swój pobyt za oceanem i odpocząć w słonecznym Miami. Na Instagramie relacjonuje swoje wakacje i udostępnia zdjęcia zjawiskowych stylizacji. Podzieliła się fanami fotografią w bikini, jak również w modnej błyszczącej stylizacji.

Marcelina Zawadzka w Miami

Marcelina Zawadzka podczas swoich wakacji wypoczywa i ładuje baterie na kolejny pracowity sezon. Prezenterka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciem, które wywołało spore zamieszanie w sieci. Fotografia przedstawia Marcelinę na hotelowym balkonie pozującą w zmysłowym bikini. Internauci nie kryli zachwytu.

"Figura marzenie! Najpiękniejsza dziewczyna w Miami Beach" - piszą fani w komentarzach.

Na kolejne zdjęcia Marceliny z Florydy nie trzeba było długo czekać. Gwiazda opublikowała fotografię i krótkie wideo, przedstawiające jej nową stylizacje. Prezenterka na wieczór postanowiła zaszaleć z odważnym lokiem i założyła błyszczący kombinezon z seksownym wycięciem na plecach. Rozszerzone nogawki, niczym dzwony, nawiązywały do mody lat 80., a cekiny nadały całości wyjątkowego charakteru. Marcelina lśni niczym prawdziwa gwiazda! 

"Jak zawsze pięknie wyglądasz"

"Marcelina jak milion dolarów" - pisali fani.

Kombinezon pochodzi z oferty polskiej marki LOFJU. Trzeba przyznać, że Marcelina prezentuje się zjawiskowo, niezależnie czy ubierze szykowny kombinezon czy klasyczne bikini. Co sądzicie o jej najnowszej stylizacji?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.