Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek w modnej i bardzo drogiej stylizacji! 

Za same buty i torebkę zapłaciła ponad 13,5 tysiąca złotych

Paulina Filipowicz 13 listopada 2019 18:35
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

Małgorzata Rozenek-Majdan, jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim showbiznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób! Gwiazda słynie z zamiłowania do mody i luksusowych ubrań znanych marek. Lubi zaskakiwać na swoich profilu na Instagramie przemyślanymi stylizacjami, które często składają się z ubrań najlepszych światowych projektantów. Tym razem pojawiła się na ulicach Warszawy w bardzo drogim zestawie. Za same buty i torebkę zapłaciła w sumie ponad 13,5 tysiąca złotych. Jak prezentowała się w jesiennej stylizacji?

Stylizacja Małgorzaty Rozenek – Majdan

Małgorzata Rozenek - Majdan wybrała się na jesienny spacer po ulicach Warszawy w luksusowym komplecie. Gwiazda miała na sobie białą bluzę Moschino z Myszką Miki, czarne legginsy, puchową kurtkę i czarne okulary przeciwsłoneczne. Na największą uwagę zasługują jednak dodatki - luksusowe buty oraz torebka. Małgorzata Rozenek - Majdan miała na sobie buty domu mody Balenciaga. Model pochodzi z kolekcji Track i jest wart ponad 3,5 tysiąca złotych. Torebka, którą gwiazda dobrała do stylizacji jest jeszcze droższa - kosztuje trzy razy więcej! Jest to projekt francuskiego domu mody Louis Vuitton, pochodzi z limitowanej kolekcji. Model Love Lock Pochette Metis kosztuje około 10 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że  Małgorzata ubrała się nadzwyczaj luksusowo. Naszym zdaniem ten sportowy zestaw to strzał w dziesiątkę! Stylizacja jest bardzo modna, a zarazem wygodna - idealna na jesienny spacer po stolicy! A jak Wam podoba się Małgosia Rozenek w tym zestawie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.