Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek w modnej i bardzo drogiej stylizacji! 

Za same buty i torebkę zapłaciła ponad 13,5 tysiąca złotych

Paulina Filipowicz 13 listopada 2019 18:35
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

Małgorzata Rozenek-Majdan, jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim showbiznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób! Gwiazda słynie z zamiłowania do mody i luksusowych ubrań znanych marek. Lubi zaskakiwać na swoich profilu na Instagramie przemyślanymi stylizacjami, które często składają się z ubrań najlepszych światowych projektantów. Tym razem pojawiła się na ulicach Warszawy w bardzo drogim zestawie. Za same buty i torebkę zapłaciła w sumie ponad 13,5 tysiąca złotych. Jak prezentowała się w jesiennej stylizacji?

Stylizacja Małgorzaty Rozenek – Majdan

Małgorzata Rozenek - Majdan wybrała się na jesienny spacer po ulicach Warszawy w luksusowym komplecie. Gwiazda miała na sobie białą bluzę Moschino z Myszką Miki, czarne legginsy, puchową kurtkę i czarne okulary przeciwsłoneczne. Na największą uwagę zasługują jednak dodatki - luksusowe buty oraz torebka. Małgorzata Rozenek - Majdan miała na sobie buty domu mody Balenciaga. Model pochodzi z kolekcji Track i jest wart ponad 3,5 tysiąca złotych. Torebka, którą gwiazda dobrała do stylizacji jest jeszcze droższa - kosztuje trzy razy więcej! Jest to projekt francuskiego domu mody Louis Vuitton, pochodzi z limitowanej kolekcji. Model Love Lock Pochette Metis kosztuje około 10 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że  Małgorzata ubrała się nadzwyczaj luksusowo. Naszym zdaniem ten sportowy zestaw to strzał w dziesiątkę! Stylizacja jest bardzo modna, a zarazem wygodna - idealna na jesienny spacer po stolicy! A jak Wam podoba się Małgosia Rozenek w tym zestawie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…