Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek w modnej i bardzo drogiej stylizacji! 

Za same buty i torebkę zapłaciła ponad 13,5 tysiąca złotych

Paulina Filipowicz 13 listopada 2019 18:35
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

Małgorzata Rozenek-Majdan, jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim showbiznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób! Gwiazda słynie z zamiłowania do mody i luksusowych ubrań znanych marek. Lubi zaskakiwać na swoich profilu na Instagramie przemyślanymi stylizacjami, które często składają się z ubrań najlepszych światowych projektantów. Tym razem pojawiła się na ulicach Warszawy w bardzo drogim zestawie. Za same buty i torebkę zapłaciła w sumie ponad 13,5 tysiąca złotych. Jak prezentowała się w jesiennej stylizacji?

Stylizacja Małgorzaty Rozenek – Majdan

Małgorzata Rozenek - Majdan wybrała się na jesienny spacer po ulicach Warszawy w luksusowym komplecie. Gwiazda miała na sobie białą bluzę Moschino z Myszką Miki, czarne legginsy, puchową kurtkę i czarne okulary przeciwsłoneczne. Na największą uwagę zasługują jednak dodatki - luksusowe buty oraz torebka. Małgorzata Rozenek - Majdan miała na sobie buty domu mody Balenciaga. Model pochodzi z kolekcji Track i jest wart ponad 3,5 tysiąca złotych. Torebka, którą gwiazda dobrała do stylizacji jest jeszcze droższa - kosztuje trzy razy więcej! Jest to projekt francuskiego domu mody Louis Vuitton, pochodzi z limitowanej kolekcji. Model Love Lock Pochette Metis kosztuje około 10 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że  Małgorzata ubrała się nadzwyczaj luksusowo. Naszym zdaniem ten sportowy zestaw to strzał w dziesiątkę! Stylizacja jest bardzo modna, a zarazem wygodna - idealna na jesienny spacer po stolicy! A jak Wam podoba się Małgosia Rozenek w tym zestawie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.