Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek w modnej i bardzo drogiej stylizacji! 

Za same buty i torebkę zapłaciła ponad 13,5 tysiąca złotych

Paulina Filipowicz 13 listopada 2019 18:35
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

Małgorzata Rozenek-Majdan, jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim showbiznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób! Gwiazda słynie z zamiłowania do mody i luksusowych ubrań znanych marek. Lubi zaskakiwać na swoich profilu na Instagramie przemyślanymi stylizacjami, które często składają się z ubrań najlepszych światowych projektantów. Tym razem pojawiła się na ulicach Warszawy w bardzo drogim zestawie. Za same buty i torebkę zapłaciła w sumie ponad 13,5 tysiąca złotych. Jak prezentowała się w jesiennej stylizacji?

Stylizacja Małgorzaty Rozenek – Majdan

Małgorzata Rozenek - Majdan wybrała się na jesienny spacer po ulicach Warszawy w luksusowym komplecie. Gwiazda miała na sobie białą bluzę Moschino z Myszką Miki, czarne legginsy, puchową kurtkę i czarne okulary przeciwsłoneczne. Na największą uwagę zasługują jednak dodatki - luksusowe buty oraz torebka. Małgorzata Rozenek - Majdan miała na sobie buty domu mody Balenciaga. Model pochodzi z kolekcji Track i jest wart ponad 3,5 tysiąca złotych. Torebka, którą gwiazda dobrała do stylizacji jest jeszcze droższa - kosztuje trzy razy więcej! Jest to projekt francuskiego domu mody Louis Vuitton, pochodzi z limitowanej kolekcji. Model Love Lock Pochette Metis kosztuje około 10 tysięcy złotych! Trzeba przyznać, że  Małgorzata ubrała się nadzwyczaj luksusowo. Naszym zdaniem ten sportowy zestaw to strzał w dziesiątkę! Stylizacja jest bardzo modna, a zarazem wygodna - idealna na jesienny spacer po stolicy! A jak Wam podoba się Małgosia Rozenek w tym zestawie? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

 

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.