Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Instgaram @m_rozenek
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje w kolorowej ciążowej stylizacji!

To dres z wyjątkowej kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 23 marca 2020 13:29
Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Instgaram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w swoim domu w bardzo kolorowej ciążowej stylizacji w towarzystwie psa. Fotografiom towarzysz wpis:

Mój mąż ostatnio nazywa mnie „gruby Pyś” zupełnie nie rozumiem, co może mieć na myśli. Kochani jeszcze kiedyś wszyscy będziemy szczuplejsi, bez odrostów i ze zrobionymi paznokciami #zostańwdomu".

Oprócz aktualnego przesłania, naszą uwagę zwrócił czerwony dres z zabawnymi aplikacjami, w którym oglądamy Małgorzatę Rozenek-Majdan. Pochodzi on z specjalnej kolekcji polskiej marki Femi Stories, która powstała we współpracy z Walt Disney Group.

Szukasz wygodnych i modnych dresów? Zajrzyj na Modago.pl i po nasze spodnie dresowe damskie.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciążowej stylizacji w dresie z kolekcji Femi Stories

Inspiracją dla kolekcji była postać słonika Dumbo, który był bohaterem zeszłorocznego filmu Tima Burtona. Przewodnie kolory – ognista czerwień, głęboki granat, soczysta pomarańcza i pudrowy róż zestawiony z pastelowym błękitem pozwoliły na stworzenie bardzo wyrazistych ubrań - pełnych energii i pozytywnych emocji. „To kolekcja, która ma nam przypominać o tym, że w życiu możemy osiągnąć wszystko”, mówi Anita Nawarkiewicz, założycielka i projektantka marki. Niestety mamy zła wiadomość dla wielbicielek stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Na stronie Femi Stories z całej kolekcji uchowało się jedynie parę rzeczy z wizerunkiem słonika (można kupić jeszcze koszulkę, która ma na sobie celebrytka). A dres, w którym pozuje prowadząca Projekt Lady został wyprzedany. Na koniec tak, jak Małgorzata Rozenek-Majdan apelujemy #zostańwdomu!

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.