Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Instgaram @m_rozenek
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje w kolorowej ciążowej stylizacji!

To dres z wyjątkowej kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 23 marca 2020 13:29
Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Instgaram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieściła na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje w swoim domu w bardzo kolorowej ciążowej stylizacji w towarzystwie psa. Fotografiom towarzysz wpis:

Mój mąż ostatnio nazywa mnie „gruby Pyś” zupełnie nie rozumiem, co może mieć na myśli. Kochani jeszcze kiedyś wszyscy będziemy szczuplejsi, bez odrostów i ze zrobionymi paznokciami #zostańwdomu".

Oprócz aktualnego przesłania, naszą uwagę zwrócił czerwony dres z zabawnymi aplikacjami, w którym oglądamy Małgorzatę Rozenek-Majdan. Pochodzi on z specjalnej kolekcji polskiej marki Femi Stories, która powstała we współpracy z Walt Disney Group.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciążowej stylizacji w dresie z kolekcji Femi Stories

Inspiracją dla kolekcji była postać słonika Dumbo, który był bohaterem zeszłorocznego filmu Tima Burtona. Przewodnie kolory – ognista czerwień, głęboki granat, soczysta pomarańcza i pudrowy róż zestawiony z pastelowym błękitem pozwoliły na stworzenie bardzo wyrazistych ubrań - pełnych energii i pozytywnych emocji. „To kolekcja, która ma nam przypominać o tym, że w życiu możemy osiągnąć wszystko”, mówi Anita Nawarkiewicz, założycielka i projektantka marki. Niestety mamy zła wiadomość dla wielbicielek stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Na stronie Femi Stories z całej kolekcji uchowało się jedynie parę rzeczy z wizerunkiem słonika (można kupić jeszcze koszulkę, która ma na sobie celebrytka). A dres, w którym pozuje prowadząca Projekt Lady został wyprzedany. Na koniec tak, jak Małgorzata Rozenek-Majdan apelujemy #zostańwdomu!

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan w dresie polskiej marki Femi Stories
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.