Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska
ZE ŚWIATA MODY

Jaką polską markę najczęściej wybiera Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jej garderoba to nie tylko światowi projektanci!

Redakcja VIVA! 13 marca 2020 17:29
Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia ubrania i dodatki z logo wielkich domów mody. Wiele razy pisaliśmy o jej strojach wymieniając marki takie jak Gucci, Prada, Fendi, Balmain czy Aquazzura. Ale okazuje się, że prowadząca Projekt Lady potrafi świetnie łączyć te kosztowne stroje i akcesoria z rzeczami z popularnych sieciówek. Także polskich. Ostatnio zaś naszą uwagę zwrócił fakt, że w jej stylizacjach bardzo często pojawia się pewien polski brand.

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w ubraniach Reserved

Na przykład na niedawno opublikowanym na Instagramie zdjęciu z górskich wakacji Małgorzata Rozenek-Majdan ma na sobie zabawę bluzę z Myszką Miki. Ten kosztujący niecałe 90 złotych model pochodzi z kolekcji polskiej marki Reserved. I nie jest to jedyny przykład. Na innym zdjęciu gwiazda prezentuje się w czerwonej sukni z linii dedykowanej dla mam. Marki? Oczywiście Reserved! Przyszła mama wybrała też trencz z limitowanej kolekcji #ReservedForMum. A w poprzednich latach miała na sobie różowy garnitur, czy marynarkę w kratę. Ostatnio pisaliśmy, że serce Małgorzaty Rozenek-Majdan skradł luksusowy brytyjski dom mody Burberry. Ale wydaje się, że wciąż jest w nim miejsce dla... naszej marki Reserved!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram Stories @m_rozenek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.