Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska
ZE ŚWIATA MODY

Jaką polską markę najczęściej wybiera Małgorzata Rozenek-Majdan?

Jej garderoba to nie tylko światowi projektanci!

Redakcja VIVA! 13 marca 2020 17:29
Małgorzata Rozenek-Majdan w odważnej drogiej stylizacji
Fot. Marlena Bielińska

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia ubrania i dodatki z logo wielkich domów mody. Wiele razy pisaliśmy o jej strojach wymieniając marki takie jak Gucci, Prada, Fendi, Balmain czy Aquazzura. Ale okazuje się, że prowadząca Projekt Lady potrafi świetnie łączyć te kosztowne stroje i akcesoria z rzeczami z popularnych sieciówek. Także polskich. Ostatnio zaś naszą uwagę zwrócił fakt, że w jej stylizacjach bardzo często pojawia się pewien polski brand.

Ciężarna Małgorzata Rozenek-Majdan w ubraniach Reserved

Na przykład na niedawno opublikowanym na Instagramie zdjęciu z górskich wakacji Małgorzata Rozenek-Majdan ma na sobie zabawę bluzę z Myszką Miki. Ten kosztujący niecałe 90 złotych model pochodzi z kolekcji polskiej marki Reserved. I nie jest to jedyny przykład. Na innym zdjęciu gwiazda prezentuje się w czerwonej sukni z linii dedykowanej dla mam. Marki? Oczywiście Reserved! Przyszła mama wybrała też trencz z limitowanej kolekcji #ReservedForMum. A w poprzednich latach miała na sobie różowy garnitur, czy marynarkę w kratę. Ostatnio pisaliśmy, że serce Małgorzaty Rozenek-Majdan skradł luksusowy brytyjski dom mody Burberry. Ale wydaje się, że wciąż jest w nim miejsce dla... naszej marki Reserved!

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram Stories @m_rozenek

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.