Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan pokochała ubrania i dodatki tej marki!

Jest bardzo luksusowa! Sam brelok kosztuje… tysiąc złotych!

Redakcja VIVA! 12 marca 2020 15:14
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan oszalała na punkcie marki Burberry! Mamy na to liczne dowody. Zobaczcie zresztą sami jej ostanie stylizacje. Na pierwszą z nich złożyły się między innymi trencz, sportowe buty, torebka i brelok w formie misia. A wszystkie pochodziły z kolekcji brytyjskiego domu mody, którym dowodzi od marca 2018 roku włoski projektant Riccardo Tisci. A o tym, że Burberry to marka bardzo luksusowa można przekonać się poznając ceny ubrań i dodatków, które wybrała Małgorzata Rozenek-Majdan. Jej sportowe buty kosztowały ponad dwa tysiące złotych, trencz - 8555 złotych, a torebka to wydatek 3749 złotych. Wrażenie robi również cena breloka. Ubrany w trencz miś kosztuje prawie… tysiąc złotych!

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja w Burberry

Małgorzata Rozenek-Majdan najwyraźniej bardzo polubiła swoje dodatki tego najbardziej brytyjskiego z brytyjskich domu mody. Używa więc ich do różnych stylizacji. Buty, torebkę i misia zestawiła na przykład również z lateksowymi spodniami w kolorze brązowym i obszernym golfem w kolorze kawy z mlekiem. Ciekawe, czy ubrania i dodatki Burberry staną się stałym składnikiem stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan? A może to jedynie chwilowa fascynacja? Przekonamy się już wkrótce!

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja Burberry

Trencz Burberry cena 8555 złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja trencz Burberry
Fot. Materiały prasowe

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja Burberry

Sneakersy Burberry cena 2079 złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja buty Burberry
Fot. Materiały prasowe

Torebka na ramię Burberry cena 3749 złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja torba Burberry
Fot. Materiały prasowe

Brelok miś Thomas Burberry cena 939 złotych.

Małgorzata Rozenek-Majdan ciążowa stylizacja brelok Burberry
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!