Małgorzata Rozenek-Majdan, w ciąży 2019
Fot. Intagram/Małgorzata Rozenek-Majdan
Ze świata mody

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje w ciąży! Jakie stylizacje lubi najbardziej?

Czy widać już brzuszek?

Redakcja VIVA! 16 grudnia 2019 12:31
Małgorzata Rozenek-Majdan, w ciąży 2019
Fot. Intagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo oddaną mamą. Ma dwójkę dzieci ze swoim byłym mężem, aktorem Jackiem Rozenkiem. Pierwszy syn Stanisław urodził się 2006 roku (obecnie ma 13 lat), a młodszy Tadeusz w 2010 (ma 9 lat). Od 2016 roku Małgorzata Rozenek-Majdan związana jest związkiem małżeńskim z Radosławem Majdanem. To trzeci mąż Pani Małgorzaty, pierwszy ślub gwiazda wzięła jeszcze w trakcie studiów z prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim. Radosław Majdan to wielka miłość gwiazdy, doskonale rozumie się z jej synami, razem budują zgrany zespół, o czym bardzo często wspominają w wywiadach. Nie jest tajemnicą, że para od dawna starała się o trzecie dziecko. Jeszcze jakiś czas temu komentowali, że "jedyną nadzieją jest procedura in vitro". Wygląda jednak na to, że ich największe marzenie niebawem się spełni. Para podzieliła się ze swoimi fanami świetną wiadomością.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#christmastime🎄 #neverenough ❤️🎁🎅 @lukaszjemiol

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majda ogłosili ciążę! 

O tym jak para ogłosiła tę wyjątkową wiadomość, pisaliśmy już wcześniej! Koniecznie przeczytajcie! Zarówno Małgorzata Rozenek-Majdan jak i Radosław Majdan są niezwykle szczęśliwi, ich profile w serwisach społecznościowych są pełne rodzinnych zdjęć, przepełnionych pozytywnymi emocjami. Oczywiście nie ma jeszcze informacji, czy para spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. W jednym z wywiadów Pani Małgorzata przyznała, że jeśli byłaby to dziewczynka, to ma już wybrane dla niej imię. I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu, para rozważała adopcję.

Uwielbiam pełne imiona, jakbym miała córkę, to dałabym jej na imię Helena - powiedziała Małgorzata Rozenek Majdan w wywiadzie dla magazynu Pani.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Paparazzi

Jak wygląda Małgorzata Rozenek- Majdan w ciąży i w co się ubiera w  2019?

Małgorzata Rozenek-Majdan zawsze prezentuje się kobieco i stylowo. Trudno było jednak przegapić fakt, że od jakiegoś czasu pojawiała się w stylizacjach, w których zakrywała brzuszek. Podczas formalnych spotkań gwiazda wybierała eleganckie garnitury, spodnie z szeroką nogawką oraz stylowe dwurzędowe żakiety. Stylizacje nie podkreślały figury gwiazdy, tylko elegancko ją tuszowały. Na instagramie pozuje w pięknym cekinowym garniturze, lub białym zestawie - modne spodnie z bardzo szeroką i prosto skrojona marynarka. Na co dzień Małgorzata Rozenek-Majdan pokazywała się często w swoich ulubionych puchowych kurtkach i oversize'owych golfach, bardzo modnych w tym sezonie. W czasie świątecznych przygotowań w domu, możemy zobaczyć ją w wygodnych bluzach i stylowych swetrach, oczywiście w estetyce świąt. Na każdym zdjęciu widać, że gwiazda stara się chronić i zakrywać brzuszek. Nie możemy się doczekać kolejnych ciążowych stylizacji! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3. Kongres Praw Obywatelskich, który przez dwa dni odbywa się w Warszawie to naprawdę wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego poruszane są tematy, dotyczące nasz wszystkich. Jestem bardzo zadowolona i szczęśliwa, że Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar zainicjował dyskusję wokół tak istotnego tematu, jakim jest dostępność do metody leczenia niepłodności in vitro. Razem z innymi ekspertami: psycholog i psychoterapeutką par niepłodnych Dorotą Gawlikowską, Przewodnicząca Zarządu Stowarzyszenia Nasz Bocian Martą Górną oraz dyrektorem Biura Polityki Zdrowotnej miasta Warszawy Pawłem Chęcińskim stworzyliśmy panel, w trakcie którego dyskutowaliśmy, o obecnej sytuacji in vitro i leczenia niepłodności w Polsce. Problem ten dotyczy aż 3 milionów naszych obywateli, więc pomoc państwa jest koniecznością! Wiele samorządowców decyduje się na refundację z budżetów gmin. Gdzie zwrócić się o pomoc? Jak duża jest skala problemu? To tylko z nielicznych tematów, na które dyskutowaliśmy. W dużej mierze rozmawialiśmy o tym, co my - społeczeństwo - możemy zrobić dla osób, których dotyka problem niepłodności. Bo problem leczenia niepłodności jest problemem z zakresu praw człowieka. Takie spotkania utwierdzają mnie w przekonaniu, że o in vitro potrafimy i chcemy rozmawiać merytorycznie a nie ideologiczne.

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry ☀️ kurtka lady M od @tiffi_fashion

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s friday! Think pink🌸🎀🛍 Miłego dnia❤️ #weekend @tiffi_fashion

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#autumnvibes🍁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.