Meghan Markle
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Czy Meghan Markle musi teraz sama płacić za swoje ubrania?!

Żegnajcie prezenty od projektantów i kreacje wypożyczone na czerwony dywan!

Marcin Brzeziński 27 marca 2018 14:05
Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle musi teraz sama płacić za swoje ubrania! Zdaniem amerykańskiego tygodnika People jest tak od chwili, gdy oficjalnie stała się narzeczoną księcia Harry’ego. Żegnajcie więc prezenty od projektantów i kreacje wypożyczone na czerwony dywan z największych domów mody! Podobne zachowania nie przystoją członkom brytyjskiej rodziny królewskiej! Czy jednak Meghan Markle naprawdę musi finansować wydatki reprezentacyjne z własnej kieszeni?

Kto płaci za garderobę Meghan Markle?

Tygodnik People nie znana najwyraźniej całej prawdy. A jest ona taka, że… nie ma co specjalnie żałować Meghan Markle! Owszem straciła ona przywileje, które ułatwiają życie znanym aktorkom, ale wraz z zaręczynami za to zyskała… dostęp do zysków z posiadłości Duchy of Cornwall (zobaczcie: www.duchyofcornwall.org). To z nich finansowane są wydatki księcia Williama, księżnej Kate i księcia Harry’ego. Tak więc za kosztującą 78 tysięcy dolarów suknię zaręczynową Ralph & Russo zapłaciła już jej przyszła rodzina. O wartym tysiąc dolarów białym płaszczyku Amandy Wakeley nie ma nawet co wspominać!

Rzeczywiście z taką rodziną prezenty od projektantów przestają być potrzebne! 

Książę Harry i Meghan Markle new
Fot. Alexi Lubomirski/Getty Images

Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…