Meghan Markle
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Czy Meghan Markle musi teraz sama płacić za swoje ubrania?!

Żegnajcie prezenty od projektantów i kreacje wypożyczone na czerwony dywan!

Marcin Brzeziński 27 marca 2018 14:05
Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle musi teraz sama płacić za swoje ubrania! Zdaniem amerykańskiego tygodnika People jest tak od chwili, gdy oficjalnie stała się narzeczoną księcia Harry’ego. Żegnajcie więc prezenty od projektantów i kreacje wypożyczone na czerwony dywan z największych domów mody! Podobne zachowania nie przystoją członkom brytyjskiej rodziny królewskiej! Czy jednak Meghan Markle naprawdę musi finansować wydatki reprezentacyjne z własnej kieszeni?

Kto płaci za garderobę Meghan Markle?

Tygodnik People nie znana najwyraźniej całej prawdy. A jest ona taka, że… nie ma co specjalnie żałować Meghan Markle! Owszem straciła ona przywileje, które ułatwiają życie znanym aktorkom, ale wraz z zaręczynami za to zyskała… dostęp do zysków z posiadłości Duchy of Cornwall (zobaczcie: www.duchyofcornwall.org). To z nich finansowane są wydatki księcia Williama, księżnej Kate i księcia Harry’ego. Tak więc za kosztującą 78 tysięcy dolarów suknię zaręczynową Ralph & Russo zapłaciła już jej przyszła rodzina. O wartym tysiąc dolarów białym płaszczyku Amandy Wakeley nie ma nawet co wspominać!

Rzeczywiście z taką rodziną prezenty od projektantów przestają być potrzebne! 

Książę Harry i Meghan Markle new
Fot. Alexi Lubomirski/Getty Images

Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.