Ulubione buty Księżnej Kate
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images
O tym się mówi!

Szpilki Księżnej Kate to hit royalsów. Nosi je też Meghan Markle!

O jaki model chodzi?

Wiktoria Oskroba 8 maja 2023 12:30
Ulubione buty Księżnej Kate
Fot. Toby Melville - Pool/Getty Images

Choć koronacyjny weekend za nami, emocje jeszcze nie opadły. A miłośnicy mody i fani królewskiej rodziny nadal przyglądają się bacznie elementom garderoby, na które zdecydowały się przede wszystkim brytyjscy royalsi. Bo choć jak wiadomo, są oni zobowiązani do przestrzegania szczególnie rygorystycznych zasad, jeśli chodzi o ubiór. Nie znaczy to jednak, że nie mogą być one stylowe i zgodne z aktualnym trendami. Wielu specjalistów pracuje na co dzień nad tym, aby stylizacje Księżnej Kate były perfekcyjnie dobrane na każdą okazję i trzeba przyznać, że świetnie im to wychodzi. Zawsze, kiedy księżna Walii pojawia się publicznie, wzbudza zachwyt nie tylko swoim uśmiechem i otwartością względem poddanych, ale także swoim gustownym ubiorem. Są jednak elementy w jej garderobie, które regularnie się powtarzają. Tak też jest np. z pewnym modelem szpilek. To jedna z jej ulubionych par!

ZOBACZ TAKŻE: Najważniejsze rodziny królewskie na przyjęciu przed koronacją króla Karola III

Szpilki Księżnej Kate to hit royalsów! O jakie buty chodzi?

Kate Middleton widziana była w tych szpilkach przy wielu okazjach. Przy ilości obowiązków Kate jako członkini rodziny królewskiej na pewno ważne jest to, aby jej buty były wygodne. Dlatego jej wybór często pada na model „Bow Tie", marki Aquazzura. Choć są to szpilki o dość wysokich obcasach, nie przeszkadzają one jednak Księżnej w wykonywaniu jej codziennych obowiązków, a przy tym dodają jej szyku i są zawsze na czasie!

Ulubione buty Księżnej Kate
Fot. Toby Melville/Getty Images

Także przy okazji Koronacji Karola III Kate nie pominęła tego modelu w swojej stylizacji. Pojawiła się w nim na spotkaniu z poddanymi przed uroczystością koronacji przed Pałacem Buckingham oraz na przyjęciu, na którym spotkała się z głowami państw. Tym razem Księżna dobrała buty Aquazzura do białej sukienki midi od Jenny Packham. Trzeba przyznać, że model świetnie optycznie wydłuża jej nogi, a kokardka z tyłu i wycięte elementy sprawiają, że te szpilki to modny i ciekawy dodatek do stylizacji, który sprawdza się nawet na najbardziej oficjalnych okazjach. Ten model cały czas dostępny jest w sprzedaży i kosztuje 650 EUR (ok. 3000 zł).

Szpilki Księżnej Kate to hit royalsów! Kto jeszcze nosi ten model?

Nie tylko Księżna Walii jest fanką tego modelu butów. Wiele razy można było w nich zobaczyć też Meghan Markle, która często zestawiała je z monochromatycznymi stylizacjami w czarnym kolorze. Księżna Sussex miała je na sobie przy wielu okazjach, zwłaszcza gdy pełniła jeszcze obowiązki członkini rodziny królewskiej.

Ulubione buty Księżnej Kate
Fot. Max Mumby/Getty Images

Kto jeszcze włożył ulubiony model szpilek księżnej Kate?

Oczom ciekawskich nie umknął fakt, iż podczas koronacji Karola III ulubione szpilki księżnej Walii miała na sobie także markiza Rose Hanbury, niegdyś dobra przyjaciółka Kate, która rzekomo miała być kochanką Księcia Williama. Rose Hanbury wybrała dokładnie ten sam model, w którym często można spotkać Księżną Kate. Myślicie, że był to zamierzony wybór?  

Ulubione buty Księżnej Kate
Fot. Karwai Tang/Getty Images

Wideo

Nie umiał wstać z łóżka, odzyskał sprawność po 8 latach. Michał Figurski szczerze o wyjściu z choroby

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.