Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Czy będzie efekt Meghan? Strona marki, której płaszcz Meghan Markle wybrała na swoje zaręczyny… padła od nadmiaru zamówień!

Marcin Brzeziński 29 listopada 2017 09:00
Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News

O tym mówią wszyscy! Meghan Markle i książę Harry zaręczyli się! Gdy pozowali do oficjalnych zdjęć w The Sunken Gardens w londyńskim Kensington Palace oczy świata zwrócone były na przyszłą księżną Sussex. Na ten wyjątkowy moment Meghan Markle wybrała szykowny biały płaszczyk, szmaragdową suknię i cieliste szpilki z paseczkami. Szybko okazało się, że te ostatnie to model Matilde marki Aquazzura kosztujący 465 dolarów czyli około 1700 złotych. Ale największą sensację wywołały nie one, ale piękny płaszcz książęcej narzeczonej.

 

Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News, materiały prasowe
Meghan Markle w cielistych szpilkach z paseczkami Aquazzura.

 

Polecamy też: Czym różniły się zaręczynowe stylizacje Meghan Markle i księżnej Kate? I co mówią o obu narzeczonych?
 

 

Czas na efekt Meghan?

Płaszcz pochodzi z kolekcji kanadyjskiej marki Line The Label, którą Meghan Markle poznała kręcąc w Toronto serial „W garniturach”. Dosłownie w parę minut po ukazaniu się w sieci pierwszych zdjęć z uroczystości strona internetowa marki… padła od nadmiaru zmówień. Jubilerzy na całym świecie przystąpili zaś do kopiowania zaręczynowego pierścionka Meghan Markle. Podobne przypadki wywoływała dotychczas garderoba księżnej Cambridge, a zjawisko to nazwano efektem Kate. Czyżby rosła jej pod bokiem potężna konkurentka i teraz przyszła pora na efekt Meghan? Przekonamy się już wkrótce! I na koniec, strona marki Aquazzura ciągle działa… choć szpilki, które założyła narzeczona księcia Harry'ego w mgnieniu oka się wyprzedały!

 

Stylizacja zaręczynowa Meghan Markle
Fot. East News

Meghan Markle w biały płaszczyk z kolekcji kanadyjskiej marki Line The Label.

 

Polecamy też: Meghan Markle chce zająć miejsce księżnej Kate w sercach Brytyjczyków? Jej styl na to wskazuje...

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle
Fot. East News

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle ma dwa brylanty z kolekcji matki księżnej Diany.

 

Polecamy też: Księżna Kate założyła ukochany klejnot księżnej Diany! Zgadniecie jaki?

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.