Księżna Charlene mn
Fot. Arnold Jerocki/WireImage/GettyImages
Ze świata mody

Księżna Charlene zachwyciła w pięknej ażurowej sukience

Jej kolor symbolizuje szczęście. Czy to oznacza, że stan księżnej znacząco się poprawił? 

Aleksandra Trendak 28 lipca 2022 15:30
Księżna Charlene mn
Fot. Arnold Jerocki/WireImage/GettyImages

Księżna Charlene po długiej i ciężkiej chorobie wraca do swoich królewskich obowiązków. Choć jest jest jeszcze osłabiona, coraz częściej bierze udział w różnych wydarzeniach, m.in. wzięła udział w audiencji u papieża i Gali Balowej Czerwonego Krzyża w Monako. Ostatnio wybrała się też z wizytą do jednego z domów starców, gdzie odwiedziła pensjonariuszy. Na tę okazję wybrała sukienkę w żółtym kolorze. Jak prezentowała się jej kreacja? Co do niej dobrała? Czy kolor sukienki był przypadkowy?  

PRZECZYTAJ O: Księżna Charlene w zjawiskowej sukni od Prady

Księżna Charlene w pięknej ażurowej sukience 

Księżna Charlene postanowiła wesprzeć seniorów i złożyła wizytę w domu starców Résidence A Qietudine w Monako. Zaprezentowała się w pięknej ażurowej sukience o prostym kroju i żółtym kolorze, który pięknie podkreślił jej urodę i dawał wrażenie, jakby księżna wręcz promieniała ze szczęścia. Zazwyczaj monarchini stawia na skromne i proste kreacje w stonowanych kolorach, dlatego tym bardziej sukienka szwajcarskiego domu mody Akris w radosnym odcieniu zwróciła uwagę wszystkich – komentatorów, stylistów i poddanych. Stylizację uzupełnił naszyjnik z pereł oraz delikatne kolczyki.

Wizyta księżnej Charlene sprawiła, że na twarzach pensjonariuszy malowały się uśmiechy, a ona sama wydawała się bardzo szczęśliwa. Żółty kolor sukienki symbolizuje lato i szczęście. Może jest to dyskretna forma przekazania przez księżną informacji, że wszystko w jej życiu zaczyna się układać i wracać na właściwe tory. Jak oceniacie kreację księżnej?   

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…