Księżna Charlene mn
Fot. Arnold Jerocki/WireImage/GettyImages
Ze świata mody

Księżna Charlene zachwyciła w pięknej ażurowej sukience

Jej kolor symbolizuje szczęście. Czy to oznacza, że stan księżnej znacząco się poprawił? 

Aleksandra Trendak 28 lipca 2022 15:30
Księżna Charlene mn
Fot. Arnold Jerocki/WireImage/GettyImages

Księżna Charlene po długiej i ciężkiej chorobie wraca do swoich królewskich obowiązków. Choć jest jest jeszcze osłabiona, coraz częściej bierze udział w różnych wydarzeniach, m.in. wzięła udział w audiencji u papieża i Gali Balowej Czerwonego Krzyża w Monako. Ostatnio wybrała się też z wizytą do jednego z domów starców, gdzie odwiedziła pensjonariuszy. Na tę okazję wybrała sukienkę w żółtym kolorze. Jak prezentowała się jej kreacja? Co do niej dobrała? Czy kolor sukienki był przypadkowy?  

PRZECZYTAJ O: Księżna Charlene w zjawiskowej sukni od Prady

Księżna Charlene w pięknej ażurowej sukience 

Księżna Charlene postanowiła wesprzeć seniorów i złożyła wizytę w domu starców Résidence A Qietudine w Monako. Zaprezentowała się w pięknej ażurowej sukience o prostym kroju i żółtym kolorze, który pięknie podkreślił jej urodę i dawał wrażenie, jakby księżna wręcz promieniała ze szczęścia. Zazwyczaj monarchini stawia na skromne i proste kreacje w stonowanych kolorach, dlatego tym bardziej sukienka szwajcarskiego domu mody Akris w radosnym odcieniu zwróciła uwagę wszystkich – komentatorów, stylistów i poddanych. Stylizację uzupełnił naszyjnik z pereł oraz delikatne kolczyki.

Wizyta księżnej Charlene sprawiła, że na twarzach pensjonariuszy malowały się uśmiechy, a ona sama wydawała się bardzo szczęśliwa. Żółty kolor sukienki symbolizuje lato i szczęście. Może jest to dyskretna forma przekazania przez księżną informacji, że wszystko w jej życiu zaczyna się układać i wracać na właściwe tory. Jak oceniacie kreację księżnej?   

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.