Gdzie kupić podobne?

Aleksandra Frankowska 29 lipca 2022 15:27

Przedstawicielki rodów królewskich słyną z doskonałego stylu. Wśród dwóch z nich zauważyliśmy wyraźnie trend na kolor żółty. Z chęcią nosi go zarówno księżna Kate, jak i księżna Charlene. Nic dziwnego. Latem 2022 wygląda świeżo, lekko i bardzo energetycznie.

ZOBACZ TEŻ: Księżna Charlene zachwyciła w pięknej ażurowej sukience

Księżna Charlene w ażurowej żółtej sukience

Księżna Monako doskonale zna atuty swojej sylwetki. Jako była pływaczka, chętnie podkreśla swoje umięśnione ramiona, wybierając sukienki bez rękawów. W tym sezonie wybrała żółtą sukienkę z ażurowego materiału, który był dekoracją samą w sobie. Fason pudełka pozwolił na lekkość w gorący dzień i świetnie pasował do minimalistycznej stylizacji księżnej. To projekt szwajcarskiego domu mody Akris.

Księżna Kate dwa razy w tej samej żółtej sukience

Żona księcia Williama tego lata stawia ponownie na modę zero waste. Żółta kreacja, którą wybrała była zarówno jej wyborem na kort tenisowy, jak i podczas wyjazdu na Jamajkę. Ten energetyczny kolor to w jej przypadku strzał w dziesiątkę. Dekoracyjna kokarda na ramieniu dodaje minimalistycznemu krojowi nonszalancji. Długość 7/8 dla Kate jest idealna, podkreślając elegancję i klasę przyszłej królowej.

Znaczenie żółtego koloru

Żółty kolor najczęściej kojarzy się oczywiście ze słońcem, a więc z latem, radością, ciepłem i szczęściem. Wywołuje miłe, przyjemne skojarzenia. Przyciąga uwagę i łatwo zapada w pamięć osobom, które go widzą. Psychologowie twierdzą, że przywodzi też na myśl bogactwo, zwłaszcza złoto, ale też luksus. Im jest jaśniejszy, tym bardziej pozytywny wizerunek buduje. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Letnie stylizacje księżnej Charlene, czyli jak wyglądać stylowo mimo upałów

Chcesz wyglądać jak któraś z nich? Wiemy, gdzie kupić żółte sukienki w stylu księżnej Kate i księżnej Charlene w świetnych cenach! 

1/7
SILVIAN HEACH
Copyright @SILVIAN HEACH
1/7

SILVIAN HEACH, 389 zł

2/7
SELECTED FEMME
Copyright @SELECTED FEMME
2/7

SELECTED FEMME, 219 zł

3/7
Bon PrixBon Prix
Copyright @Bon Prix
3/7

Bon Prix, 149,99 zł

4/7
C&A
Copyright @C&A
4/7

C&A, 119 zł

5/7
WÓLCZANKA
Copyright @WÓLCZANKA
5/7

WÓLCZANKA, 69,99 zł

6/7
MODbis
Copyright @MODbis
6/7

MODbis, 339 zł

7/7
Wilsoor
Copyright @Wilsoor
7/7

Wilsoor, 328 zł

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.