Księżna Charlene Tydzień Mody w Paryżu mn
Fot. Getty Images
Ze świata mody

Księżna Charlene niespodziewanie pojawiła się na Tygodniu Mody w Paryżu!

To jej pierwsza publiczna wizyta we Francji od ponad czterech lat

Aleksandra Trendak 3 października 2022 20:30
Księżna Charlene Tydzień Mody w Paryżu mn
Fot. Getty Images

Księżna Charlene z Monako powróciła do pierwszego rzędu podczas wielkiego modowego wydarzenia jakim jest Tydzień Mody w Paryżu. Jej obecność zaskoczyła wszystkich, ponieważ to jej pierwsza publiczna wizyta we Francji od ponad czterech lat, dodatkowo niespodziewanie pojawiła się na pokazie Akris w sobotni wieczór. Dlaczego pojawiła się właśnie na tym pokazie?  

ZOBACZ TEŻ: Księżna Charlene opowiedziała o wybryku swojej córki

Księżna Charlene na pokazie Akris 

Księżna Charlene w sobotni wieczór zasiadła w pierwszym rzędzie wzdłuż wybiegu umieszczonego w kompleksie muzealnym Palais de Tokyo, w oczekiwaniu na pokaz najnowszej kolekcji domu mody Akris, którego jest wieloletnią wielbicielką. Tamtego wieczora miała na sobie ciemnoniebieską kurtkę i dopasowane spodnie z najnowszej kolekcji na sezon wiosna-lato 2023 marki, która była inspirowana estetyką lat 90. Z uwagą obserwowała wyjątkowy pokaz, który świętował stulecie domu, założonego w 1922 roku, przez szwajcarską projektantkę Alice Kreimler- Scoch. Jubileuszowa kolekcja połączyła nowoczesne projekty z retrospektywą stulecia marki. Dla księżnej było to tak ważne wydarzenie, że niedzielnego poranka na swoim prywatnym Instagramie opublikowała wspólne zdjęcie z projektantem Albertem Kreimlerem, z podpisem: 

Dziękuję Albert za wspaniały wieczór i gratuluję stu lat perfekcji 

Wspólna historia księżnej i marki jest bowiem bardzo ważna, gdyż posiada kilka ważnych momentów. Jedna z najsławniejszych kreacji Charlene, czyli jasnozielona sukienka z odkrytymi placami, którą miała na sobie w czasie zaręczyn z księciem Albertem w 2010 roku, pochodzi właśnie od marki Akris. W 2011 roku pierwszy raz można było ją zobaczyć podczas pokazu Akris. Kolejny raz zdecydowała się na kreację od marki w 2012 roku, podczas gali rozdania Oscarów. Przed swoją chorobą była stałą bywalczynią pokazów marki oraz bardzo często można było ją zobaczyć w niezwykłych projektach Akris. Pokazuje to jej niezwykłe przywiązanie do domu mody, którego jest stałą klientką. 

Księżna Charlene Tydzień Mody w Paryżu
Fot. Getty Images

Księżna Charlene jest zdecydowanie miłośniczką mody i należy do grona jednych z najlepiej ubranych monarchiń w Europie. Mimo swoich problemów zdrowotnych świetnie widzieć ją znowu na publicznych wydarzeniach, uśmiechniętą i pełną energii. Jak oceniacie stylizację księżnej Monako?  

Księżna Charlene Tydzień Mody w Paryżu
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.