Louis Vuitton
Fot. Vanni Bassetti/Getty Images
Moda 2022

Torebki w kształcie puszek z farbą. Taki trend promuje Louis Vuitton

Czy mają szansę stać się hitem roku 2022?

Aleksandra Frankowska 18 sierpnia 2022 12:27
Louis Vuitton
Fot. Vanni Bassetti/Getty Images

Kontrowersje modowe cieszą się ogromną popularnością wśród fashionistów. Tym razem szokuje dom mody Louis Vuitton, który wypuścił na rynek torebki w kształcie puszki z farbą. Paint Can Bag to hołd dla zmarłego dyrektora kreatywnego marki Virgila Abloha. Czy mają one szanse stać się tytułowymi it-bags?

ZOBACZ TEŻ: Louis Vuitton - historia marki, która zmieniła świat mody

Louis Vuitton szokuje nowym projektem torebki

Najbardziej ekscentryczne dodatki do tej pory na rynek wypuszczała Balenciaga. Louis Vuitton może jednak robić marce konkurencje, a wszystko to za sprawą swojego nowego projektu. Torebki w kształcie puszek z farbą stają się prawdziwym hitem.

Louis Vuitton
Fot. Vanni Bassetti/Getty Images

Wszystko za sprawą tego, że projekt słynnego francuskiego domu mody z kolekcji męskiej na jesień-zimę 2022 (monumentalny pokaz uhonorował pośmiertnie jego projektanta, Virgila Abloha) powrócił w trzech nowych kolorach.

Nowa paleta barw

Jeszcze do niedawna torebki w kształcie puszki farby dostępne były w odcieniach czerwieni, fioletu i pomarańczy. Teraz rozszerzono serię o nowe kolory, takie jak zielony, niebieski oraz żółty. Torebki wykonane są z niesamowitą precyzją i wręcz doskonale imitują prawdziwą puszkę farby, łącznie z samym napisem, aby nosić ją ostrożnie.

ZOBACZ TEŻ: Pokazy mody: Louis Vuitton na sezon jesień/zima 2022. Męski punkt widzenia

Louis Vuitton
Fot. Vanni Bassetti/Getty Images

Torebki hołdem dla Virgila Abloha

Seria ta jest ukłonem w stronę z zmarłego dyrektora kreatywnego marki, Virgila Abloha. W swojej filozofii mody kierował się przede wszystkim brakiem dosłowności i awangardą. Kochał ją ponad wszystko. W wiele swoich projektów starał się tchnąć ducha nieprzewidywalności i poczucia humoru. Aby dołączyć do szczęśliwych posiadaczy torebek, trzeba zapłacić 2850 dolarów. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?