Najmodniejszy kolor tego lata!

Aleksandra Frankowska 28 czerwca 2022 13:27

Nadeszło lato 2022, a z nim nowe trendy, które lansujemy podczas upalnych dni. W tym sezonie jednym z najgorętszych odcieni jest pomarańcz, w każdym odcieniu. To kolor, który nie tylko podkreśla opaleniznę, ale dodaje pewności siebie oraz wprowadza dobrą energię wokół nas. Koniecznie trzeba zaopatrzyć się w niego w tym sezonie!

ZOBACZ TEŻ: Trendy na lato 2022: zwiewne sukienki na upalne dni

Trendy na lato 2022: pomarańcz

To zdecydowanie kolor, który absolutnie nigdy nie wychodzi z mody. Latem 2022 możemy nosić go w każdym odcieniu: bladym, pastelowym, a także energetycznym. Pomarańczowy przyciąga wzrok. Warto więc wybrać go wtedy, kiedy naprawdę chcemy się wyróżniać. Może być jednak równie elegancki i minimalistyczny co beże i róże, dobrany w pastelowej wersji. W tym roku w swoich kolekcjach wykorzystały go takie domy mody, jak Max Mara, Stella McCartney czy Dior.

Z czym nosić pomarańcz latem 2022?

Oczywiście w tym sezonie najlepiej solo, w wersji all orange. Jeśli jednak lubicie przełamywać swoje stylizacje innymi kolorami, polecamy najmodniejszy również w tym sezonie kolor śmietankowy, klasyczną czerń lub intensywne odcienie fioletu, niebieskiego czy różu. To będzie dopiero modna mieszanka wybuchowa.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Szydełkowy trend na wiosnę i lato 2022! 

W naszej galerii znajdziecie najciekawsze propozycje pomarańczowych ubrań i dodatków, które musicie mieć w tym sezonie w swojej szafie. 

1/9
New Balance
Copyright @New Balance
1/9

New Balance, 299 zł

2/9
Ryłko
Copyright @Ryłko
2/9

Ryłko, 359,99 zł

3/9
Sinsay
Copyright @Sinsay
3/9

Sinsay, 59,99 zł

4/9
Lidia Kalita
Copyright @Lidia Kalita
4/9

Lidia Kalita, 899 zł

5/9
Deha Hype
Copyright @Deha Hype
5/9

Deha Hype, 468 zł

6/9
Sinsay
Copyright @Sinsay
6/9

Sinsay, 39,99 zł

7/9
CREOLE
Copyright @CREOLE
7/9

Creole, 139 zł

8/9
Kazar
Copyright @Kazar
8/9

Kazar, 499 zł

9/9
Marella
Copyright @Marella
9/9

Marella, 679 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.