Ewa Chodakowska W.Kruk OHELO
Fot. Materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Ewa Chodakowska zaprojektowała autorską kolekcję biżuterii dla W.KRUK!

Zobaczcie przepiękną kampanię z jej udziałem!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 1 kwietnia 2019 07:05
Ewa Chodakowska W.Kruk OHELO
Fot. Materiały prasowe

Ewa Chodakowska właśnie została nową ambasadorką marki W.KRUK! Słynna trenerka, którą pokochały miliony Polek za silny charakter i niebywałą umiejętność motywacji innych kobiet do działania, tym razem wcieliła się w rolę projektantki biżuterii i... po raz kolejny udało jej się nas oczarować! Kampania OHELO, do której zdjęcia powstały na malowniczej, wulkanicznej wyspie Lanzarote, należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich po prostu zachwyca! Zobaczcie same!

Kampania OHELO - Ewa Chodakowska dla W.KRUK

Wykonana ze złota, srebra i mosiądzu biżuteria stanowi kompozycję motywów charakterystycznych dla wulkanicznej jagody oraz emblematu OHELO. Roślina występująca na jednej z wysp Oceanu Spokojnego jest taka, jak jej ambasadorka - niezwykła, niezłomna i niezależna. To pionierka, która zasiedla najmniej przyjazne wulkaniczne szczyty i tereny.

„W OHELO widzę siebie oraz kobiety, które spotykam na swojej drodze. Odważnie stawiamy sobie cele i wytrwale mierzymy się z przeciwnościami, aby je zrealizować i być spełnione” - mówi Ewa Chodakowska.

W.KRUK kolekcja OHELO
Fot. Materiały prasowe

Zmysłowa, kobieca i pełna uroku biżuteria OHELO

Waleczną i pełną życia roślinę reprezentuje jej owoc – jagoda, którą odwzorowano w kolekcji w wersji bezkamieniowej oraz w naturalnym turkusie i mineralitach. Kolory zainspirowano jej wulkanicznym pochodzeniem - czerń połączono z koralową czerwienią, zainspirowaną wrzącą lawą.

Owoce OHELO ozdobiono złotą lub pozłacaną szypułką, a wybrane modele biżuterii wysadzono pełnymi blasku cyrkoniami. W autorskiej kolekcji Ewy Chodakowskiej wykorzystano również motyw listka OHELO oraz emblemat kolekcji, który łączy jej nazwę z inicjałami autorki.

Pragnieniem Ewy Chodakowskiej było to, by każdy z elementów kolekcji stał się dla noszących ją kobiet symbolem osobistej siły, przemiany i indywidualnego potencjału. Dlatego właśnie, różnorodność biżuterii OHELO umożliwia tworzenie unikalnych zestawów, których tworzenie wyzwoli w nas emocje.

OHELO
Fot. Materiały prasowe
Zaprojektowane przez Ewę Chodakowską naszyjniki można nosić kaskadowo, a kolczyki i bransoletki dowolnie łączyć, miksując minimalistyczne wzory z modelami w rozmiarze XL. Spersonalizowaną biżuterię można natomiast wykreować korzystając z charmsów OHELO, dostępnych w aż jedenastu wzorach, pasujących zarówno do bransoletek na rękę, kostkę, jak i do naszyjników.

W kolekcji nie zabrakło także pierścionków, ulubionego elementu biżuterii autorki. Dostępne są w wariantach z charakterystycznym akcentem owocu jagody w kolorach turkusu, wulkanicznej czerni i koralowej czerwieni oraz w wersji bezkamieniowej.

W.KRUK kolekcja OHELO
Fot. Materiały prasowe

Codziennie pokazuję innym kobietom, że możemy zmieniać się, rosnąć w siłę i zbierać owoce pracy nad sobą nawet wtedy, gdy warunki przetrwania są bezlitosne jak na wulkanie. Chcę prowadzić je do realizacji marzeń, aby uwierzyły w siebie oraz nagradzały się słowem, uśmiechem za każdym razem, kiedy pokonają kolejny zakręt. I inspirowały się nawzajem, tak jak mnie inspirują ich historie, wysiłek, gorzkie łzy i sukces… Słodki jak jagody OHELO - puentuje swoją wypowiedź autorka nowej kolekcji W.KRUK.

Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym wkruk.pl oraz w salonach W.KRUK na terenie całej Polski. 

Materiał powstał we współpracy z marką W.KRUK.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.