kim-kardashian-odwazna-kreacja-talia-osy-waski-gorset
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian pokazała się w ekstremalnie dopasowanym gorsecie!

„Czy ona nie ma żeber?”, pytają internauci!

Marcin Brzeziński 24 czerwca 2020 15:14
kim-kardashian-odwazna-kreacja-talia-osy-waski-gorset
Fot. Getty Images

Kim Kardashian pokazała swe zdjęcie w ekstremalnie dopasowanym gorsecie! Po okresie pandemicznego uśpienia budzą się powoli do życia różnego rodzaju celebryci. Wśród nich ich prawdziwa królowa, czyli Kim Kardashian. A że nie ma jeszcze zdjęć z nowych bankietów czy przyjęć, którymi może budować swoje monstrualne zasięgi, postanowiła zająć swą publiczność sprawą z przeszłości. Pokazała więc filmik, w którym pozuje w niewiarygodnie wprost dopasowanym gorsecie. Jak się okazuje, to ten właśnie gorset Kim Kardashian miała pod sukienką domu mody Thierry Mugler podczas ostatniej, zeszłorocznej Met Gali w Nowym Jorku. To, co oglądamy na Instagramie celebrytki jest wręcz niewiarygodne i nadaje całkiem nowe znaczenie popularnemu zwrotowi „talia osy”. Takiego samego zdania są fani Kim Kardashian, którzy nie szczędzą pod postem komentarzy w rodzaju:

Czy ona nie ma żeber?
 

Ekstremalny gorset Kim Kardashian

Co najciekawsze w tej sprawie, z postu Kim Kardashian dowiadujemy się, że ekstremalny gorset z Met Gali zniknął w tajemniczych okolicznościach tuż po imprezie. Trudno sobie nawet wyobrazić, jak to się stało, ale podobno nowojorskie przyjęcia bywają naprawdę szalone. Kim Kardashian postanowiła sprawić sobie nowy, identyczny gorset i w tym celu udała się do Londynu. Tu również zaczęła pracować nad stylizacjami, w których będzie obchodzić swoje 40. urodziny, które przypadną 21 października tego roku. Wygląda więc na to, że królowa celebrytek w tym roku nie da nam o sobie zapomnieć. Stęskniliście się za nią?

Met Gala 2019, Kim Kardashian
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.