MET Gala 2022 najmodniejsze pary
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

MET Gala 2024: znamy motyw przewodni tegorocznego wydarzenia!

Ujawniono również prowadzących!

Aleksandra Frankowska 16 lutego 2024 16:27
MET Gala 2022 najmodniejsze pary
Fot. Getty Images

Pierwszy poniedziałek maja 2024 zbliża się wielkimi krokami. To idealny moment, abyśmy poznali temat przewodni MET Gali oraz prowadzących. Gwiazdy wraz z ulubionymi projektantami będą mieli czas na stworzenie najbardziej niezapomnianych stylizacji na tę najmodniejszą noc w roku. Jak będą ubrani w maju 2024? Kto poprowadzi MET Galę 2024?

ZOBACZ TEŻ: Wcielił się w rolę Pawlaka, mówi, że aktorstwo go wybrało. Kim jest Adam Bobik?

Temat przewodni MET Gali 2024

To będzie niezwykła edycja MET Gali 2024, bowiem motyw przewodni dla dress code'u to "The Garden of Time". Warto również pamiętać, że gala nawiązuje również do wystawy „Sleeping Beauties: Reawakening Fashion”. Jak sądzicie? Kto w tym roku zachwyci najbardziej? Kto przekroczy granice modowe, a o kim będą pisać największe modowe magazyny świata? Jesteśmy niezwykle ciekawi interpretacji tego tematu zarówno przez projektantów, jak i gwiazdy, które zawsze w ścisłej współpracy z nimi przygotowują swoje stylizacje.

MET Gala 2023 stylizacje gwiazd
Fot. Kevin Mazur/MG23/Getty Images for The Met Museum/Vogue/Getty Images

Kto poprowadzi MET Galę 2024?

Ogłoszono również prowadzących, którzy w tym roku będą prowadzić MET Galę. Wśród nich mamy same gorące nazwiska! Będzie to Zendaya, Jennifer Lopez, Ba Bunny, Chris Hemsworth oraz... Anna Wintour! Gospodarzami honorowymi wydarzenia będą zaś Jonathan Anderson, na co dzień dyrektor kreatywny marki Loewe oraz Shou Zi Chew, prezes TikToka. Prawda, że to wyjątkowe połączenie gwiazd może zaskoczyć? Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak będzie wyglądała sama gala! Zapowiada się niesamowicie! 

MET Gala 2023 stylizacje gwiazd
Fot. Kevin Mazur/MG23/Getty Images for The Met Museum/Vogue/Getty Images

TAGI #MET Gala

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.