Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Kevin sam w domu powraca?

Tym razem w świątecznej kampanii znanej marki!

Paulina Filipowicz 10 listopada 2019 12:31
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

Macaulay Culkin, znany z najpopularniejszego świątecznego filmu ostatnich dekad, "Kevin sam w domu", wystąpił właśnie w nowej świątecznej kampanii znanego brandu! Marka Happy Socks opublikowała na swoim Instagramie intrygujące wideo z aktorem w roli głównej. Szwedzki producent zabawnych skarpetek postanowił wykorzystać trwający już trzy dekady fenomen filmów "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" i do swojej świątecznej reklamy zaprosił odtwórce głównej roli. Postać Kevina tak przylgnęła do Macaulaya Culkina, że wiele osób patrzy na artystę głównie przez pryzmat roli sprzed lat.

Kevin sam w domu powraca?

Z krótkiego wideo Happy Socks, które marka opublikowała na swoim Instagramie, dowiadujemy się ciekawych faktów na temat samego aktora. Culkin odpowiada w nim na prywatne pytania na temat Gwiazdki! Czy nie ma dość Świąt? A może jest większy fanem gwiazdki od samej Mariah Carey? Co kupuje na Boże Narodzenie swoim bliskim? "To naprawdę nie są święta, chyba że pod choinką są skarpetki, a Macaulay jest na ekranie telewizora. Dlatego zebraliśmy to wszystko razem, tworząc tę ​​dziwną historię" - powiedział Viktor Tell, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Happy Socks. W pełni zgadzamy się z powyższym stwierdzeniem - Gwiazdka bez Kevina to nie to samo! Dlatego cieszymy się, że powrócił i przypomina nam o magii Świąt! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.