Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Kevin sam w domu powraca?

Tym razem w świątecznej kampanii znanej marki!

Paulina Filipowicz 10 listopada 2019 12:31
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

Macaulay Culkin, znany z najpopularniejszego świątecznego filmu ostatnich dekad, "Kevin sam w domu", wystąpił właśnie w nowej świątecznej kampanii znanego brandu! Marka Happy Socks opublikowała na swoim Instagramie intrygujące wideo z aktorem w roli głównej. Szwedzki producent zabawnych skarpetek postanowił wykorzystać trwający już trzy dekady fenomen filmów "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" i do swojej świątecznej reklamy zaprosił odtwórce głównej roli. Postać Kevina tak przylgnęła do Macaulaya Culkina, że wiele osób patrzy na artystę głównie przez pryzmat roli sprzed lat.

Kevin sam w domu powraca?

Z krótkiego wideo Happy Socks, które marka opublikowała na swoim Instagramie, dowiadujemy się ciekawych faktów na temat samego aktora. Culkin odpowiada w nim na prywatne pytania na temat Gwiazdki! Czy nie ma dość Świąt? A może jest większy fanem gwiazdki od samej Mariah Carey? Co kupuje na Boże Narodzenie swoim bliskim? "To naprawdę nie są święta, chyba że pod choinką są skarpetki, a Macaulay jest na ekranie telewizora. Dlatego zebraliśmy to wszystko razem, tworząc tę ​​dziwną historię" - powiedział Viktor Tell, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Happy Socks. W pełni zgadzamy się z powyższym stwierdzeniem - Gwiazdka bez Kevina to nie to samo! Dlatego cieszymy się, że powrócił i przypomina nam o magii Świąt! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…