Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Kevin sam w domu powraca?

Tym razem w świątecznej kampanii znanej marki!

Paulina Filipowicz 10 listopada 2019 12:31
Kevin sam w domu
Fot. materialy prasowe

Macaulay Culkin, znany z najpopularniejszego świątecznego filmu ostatnich dekad, "Kevin sam w domu", wystąpił właśnie w nowej świątecznej kampanii znanego brandu! Marka Happy Socks opublikowała na swoim Instagramie intrygujące wideo z aktorem w roli głównej. Szwedzki producent zabawnych skarpetek postanowił wykorzystać trwający już trzy dekady fenomen filmów "Kevin sam w domu" oraz "Kevin sam w Nowym Jorku" i do swojej świątecznej reklamy zaprosił odtwórce głównej roli. Postać Kevina tak przylgnęła do Macaulaya Culkina, że wiele osób patrzy na artystę głównie przez pryzmat roli sprzed lat.

Kevin sam w domu powraca?

Z krótkiego wideo Happy Socks, które marka opublikowała na swoim Instagramie, dowiadujemy się ciekawych faktów na temat samego aktora. Culkin odpowiada w nim na prywatne pytania na temat Gwiazdki! Czy nie ma dość Świąt? A może jest większy fanem gwiazdki od samej Mariah Carey? Co kupuje na Boże Narodzenie swoim bliskim? "To naprawdę nie są święta, chyba że pod choinką są skarpetki, a Macaulay jest na ekranie telewizora. Dlatego zebraliśmy to wszystko razem, tworząc tę ​​dziwną historię" - powiedział Viktor Tell, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Happy Socks. W pełni zgadzamy się z powyższym stwierdzeniem - Gwiazdka bez Kevina to nie to samo! Dlatego cieszymy się, że powrócił i przypomina nam o magii Świąt! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.