Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma!

Zobaczcie, co znajdziecie w pierwszej kolekcji!

Marcin Brzeziński 14 września 2018 13:30
Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe

Dyrektor kreatywny domów mody Chanel i Fendi oraz brandu sygnowanego własnym nazwiskiem Karl Lagerfeld rozpoczyna współpracę z marką Puma. Jej pierwszym efektem będzie kapsułowa kolekcji dla kobiet i mężczyzn, która będzie miała swoją światową premierę 19 października, trzy dni po oficjalnej dacie 50-lecia wypuszczenia pierwszego modelu kultowych butów Pumy Suede Classic.

Co znajdziemy w kolekcji Karl Lagerfeld X Puma?

To co zaczęło się jako zaproszenie cesarza mody do zaprojektowania własnej wersji Suede na obchody ich jubileuszu, przerodziło się w stworzenie kompletnej, kapsułowej kolekcji składającej się z 13 elementów. W kolekcji Karl Lagerfeld X Puma znajdziemy więc dwa modele uniseksowych butów Suede inspirowanych stylem projektanta – smokingiem, wysokim, białym kołnierzykiem, krawatem i czarnymi okularami. Oferta dla kobiet obejmuje m.in. inspirowaną smokingiem bluzę T7 z dopasowanymi spodniami i kombinezonem T7, oba są stylowymi wariacjami na temat kultowej bluzy Track Jacket Puma z paskami 7 mm. Kolekcja męska składa się ze bluzy z kapturem i pasujących do niej spodni dresowych oraz lT-shirtu. Zapowiadane są także akcesoria takie, jak plecak, torba na ramię czy czapka z daszkiem sygnowane Karl Lagerfeld X Puma. Ceny ubrań i akcesoriów zaczynają się od 40 a kończą na 175 euro. Trzeba przyznać, że Karl Lagerfeld nie próżnuje!

Buty Suede z kolekcji Karl Lagerfeld X Puma.

Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe

Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?