Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma!

Zobaczcie, co znajdziecie w pierwszej kolekcji!

Marcin Brzeziński 14 września 2018 13:30
Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe

Dyrektor kreatywny domów mody Chanel i Fendi oraz brandu sygnowanego własnym nazwiskiem Karl Lagerfeld rozpoczyna współpracę z marką Puma. Jej pierwszym efektem będzie kapsułowa kolekcji dla kobiet i mężczyzn, która będzie miała swoją światową premierę 19 października, trzy dni po oficjalnej dacie 50-lecia wypuszczenia pierwszego modelu kultowych butów Pumy Suede Classic.

Co znajdziemy w kolekcji Karl Lagerfeld X Puma?

To co zaczęło się jako zaproszenie cesarza mody do zaprojektowania własnej wersji Suede na obchody ich jubileuszu, przerodziło się w stworzenie kompletnej, kapsułowej kolekcji składającej się z 13 elementów. W kolekcji Karl Lagerfeld X Puma znajdziemy więc dwa modele uniseksowych butów Suede inspirowanych stylem projektanta – smokingiem, wysokim, białym kołnierzykiem, krawatem i czarnymi okularami. Oferta dla kobiet obejmuje m.in. inspirowaną smokingiem bluzę T7 z dopasowanymi spodniami i kombinezonem T7, oba są stylowymi wariacjami na temat kultowej bluzy Track Jacket Puma z paskami 7 mm. Kolekcja męska składa się ze bluzy z kapturem i pasujących do niej spodni dresowych oraz lT-shirtu. Zapowiadane są także akcesoria takie, jak plecak, torba na ramię czy czapka z daszkiem sygnowane Karl Lagerfeld X Puma. Ceny ubrań i akcesoriów zaczynają się od 40 a kończą na 175 euro. Trzeba przyznać, że Karl Lagerfeld nie próżnuje!

Buty Suede z kolekcji Karl Lagerfeld X Puma.

Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe

Karl Lagerfeld zaczyna współpracę z marką Puma
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.