Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News
Królewskie życie

Księżna Meghan zachwyciła szykowną stylizacją! Powrót do formy?

Uwielbiamy te szpilki Manolo Blahnik!

Agata Zych 26 września 2019 13:30
Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News

Meghan Markle jeszcze zanim dołączyła do rodziny królewskiej, była znaną miłośniczką podróży. Na swoim ówczesnym profilu na Instagramie pokazywała zdjęcia z dalekich wypraw: od Ibizy po Kanadę, a gdziekolwiek się udawała, prezentowała swój swobodny, ale dopracowany styl. Od kiedy wyszła za mąż za księcia Harry'ego, podróżuje razem z mężem, jako księżna Sussexu. A jej garderoba jest zdecydowanie bardziej przemyślana i dopracowana. Tym bardziej teraz, kiedy księżna Meghan jest młodą mamą. Prawie pięć miesięcy po urodzeniu syna (Archie Mountbatten-Windsor), Meghan powróciła do swoich królewskich obowiązków. 10-dniowa wycieczka po Afryce Południowej, która rozpoczęła się w poniedziałek 23 września 2019 roku, to nie tylko możliwość obejrzenia formy Meghan po porodzie, ale również przyjrzenia się jej nowemu stylowi i przygotowanym stylizacjom. Informowaliśmy już o jej outfitach na bieżąco i oczywiście będziemy aktualizować informacje do końca podróży księżnej Sussexu.

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Elegancka stylizacja księżnej Meghan - czarny kombinezon plus czarne szpilki!

Wczoraj 25 września, na swoje popołudniowe spotkanie z organizacją charytatywną na rzecz HIV i kobietami w technologii, Meghan wybrała czarny elegancki kombinezon Everlane (po raz pierwszy zauważony w wideo dotyczącym wydania magazynu Vogue), jej ulubione czółenka Manolo Blahnik i parę złotych kolczyków GAS Bijoux, w których również miała na sobie Maroko.

Naszym zdaniem to jedna z lepszych stylizacji księżnej Meghan, wygląda w niej naprawdę pięknie. 

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?