Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News
Królewskie życie

Księżna Meghan zachwyciła szykowną stylizacją! Powrót do formy?

Uwielbiamy te szpilki Manolo Blahnik!

Agata Zych 26 września 2019 13:30
Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News

Meghan Markle jeszcze zanim dołączyła do rodziny królewskiej, była znaną miłośniczką podróży. Na swoim ówczesnym profilu na Instagramie pokazywała zdjęcia z dalekich wypraw: od Ibizy po Kanadę, a gdziekolwiek się udawała, prezentowała swój swobodny, ale dopracowany styl. Od kiedy wyszła za mąż za księcia Harry'ego, podróżuje razem z mężem, jako księżna Sussexu. A jej garderoba jest zdecydowanie bardziej przemyślana i dopracowana. Tym bardziej teraz, kiedy księżna Meghan jest młodą mamą. Prawie pięć miesięcy po urodzeniu syna (Archie Mountbatten-Windsor), Meghan powróciła do swoich królewskich obowiązków. 10-dniowa wycieczka po Afryce Południowej, która rozpoczęła się w poniedziałek 23 września 2019 roku, to nie tylko możliwość obejrzenia formy Meghan po porodzie, ale również przyjrzenia się jej nowemu stylowi i przygotowanym stylizacjom. Informowaliśmy już o jej outfitach na bieżąco i oczywiście będziemy aktualizować informacje do końca podróży księżnej Sussexu.

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Elegancka stylizacja księżnej Meghan - czarny kombinezon plus czarne szpilki!

Wczoraj 25 września, na swoje popołudniowe spotkanie z organizacją charytatywną na rzecz HIV i kobietami w technologii, Meghan wybrała czarny elegancki kombinezon Everlane (po raz pierwszy zauważony w wideo dotyczącym wydania magazynu Vogue), jej ulubione czółenka Manolo Blahnik i parę złotych kolczyków GAS Bijoux, w których również miała na sobie Maroko.

Naszym zdaniem to jedna z lepszych stylizacji księżnej Meghan, wygląda w niej naprawdę pięknie. 

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.