Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News
Królewskie życie

Księżna Meghan zachwyciła szykowną stylizacją! Powrót do formy?

Uwielbiamy te szpilki Manolo Blahnik!

Agata Zych 26 września 2019 13:30
Meghan Markle, Afryka Południowa 2019, stylizacje
Fot. East News

Meghan Markle jeszcze zanim dołączyła do rodziny królewskiej, była znaną miłośniczką podróży. Na swoim ówczesnym profilu na Instagramie pokazywała zdjęcia z dalekich wypraw: od Ibizy po Kanadę, a gdziekolwiek się udawała, prezentowała swój swobodny, ale dopracowany styl. Od kiedy wyszła za mąż za księcia Harry'ego, podróżuje razem z mężem, jako księżna Sussexu. A jej garderoba jest zdecydowanie bardziej przemyślana i dopracowana. Tym bardziej teraz, kiedy księżna Meghan jest młodą mamą. Prawie pięć miesięcy po urodzeniu syna (Archie Mountbatten-Windsor), Meghan powróciła do swoich królewskich obowiązków. 10-dniowa wycieczka po Afryce Południowej, która rozpoczęła się w poniedziałek 23 września 2019 roku, to nie tylko możliwość obejrzenia formy Meghan po porodzie, ale również przyjrzenia się jej nowemu stylowi i przygotowanym stylizacjom. Informowaliśmy już o jej outfitach na bieżąco i oczywiście będziemy aktualizować informacje do końca podróży księżnej Sussexu.

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Elegancka stylizacja księżnej Meghan - czarny kombinezon plus czarne szpilki!

Wczoraj 25 września, na swoje popołudniowe spotkanie z organizacją charytatywną na rzecz HIV i kobietami w technologii, Meghan wybrała czarny elegancki kombinezon Everlane (po raz pierwszy zauważony w wideo dotyczącym wydania magazynu Vogue), jej ulubione czółenka Manolo Blahnik i parę złotych kolczyków GAS Bijoux, w których również miała na sobie Maroko.

Naszym zdaniem to jedna z lepszych stylizacji księżnej Meghan, wygląda w niej naprawdę pięknie. 

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Księżna Meghan, wizyta w Afryce 2019
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.